Om de advertenties in clips te kunnen tonen, maakt MySpace gebruik van technologie ontwikkeld door het bedrijf Auditude. De technologie combineert een online advertentieplatform met een video-identificatiesysteem. De technologie kan miljarden videoclips in enkele seconden indexeren.
De technologie legt een advertentie als een semitransparante laag over de videoclip heen. De advertentie neemt ongeveer een derde van de videoclip in beslag. In de advertentie wordt de originele bron van de videoclip genoemd en geeft suggesties waar het filmpje gekocht kan worden. Het is ook mogelijk dat er voor of na de videoclip een reclamefilmpje wordt getoond, dat de kijker eerst moet bekijken voordat hij de eigenlijke videoclip kan zien.
Bij de start gaat MTV maar een handje vol programma's indexeren met de technologie van Auditude, waaronder "Punk'd", "True Life", "The Daily Show with Jon Stewart", "The Colbert Report" en "Reno 911".
De technologie van Auditude lijkt veel op het systeem dat YouTube hanteert. YouTube's "Content Identificatie"-technologie geeft contenteigenaren de mogelijkheid om een videofilm te verwijderen of er advertenties in en omheen te plaatsen.
MySpace en MTV verdienen aan internetpiraterij
MTV en MySpace gaan deze maand een nieuwe technologie testen waarmee MTV geld verdient wanneer een videoclip illegaal wordt verspreid.MTV en MySpace gaan niet meer een horde advocaten sturen naar MySpace-gebruikers die illegaal MTV-clips uploaden. In plaats daarvan wordt er voortaan onder elke MTV-clip op MySpace automatischeen advertentie getoond. MTV is het moederbedrijf van populaire tv-zenders als MTV, Comedy Central en Nickelodeon.
Net Binnen

Tech
1 uur geledenWerkt je koptelefoon nog zoals het hoort? Controleer het snel met deze online test

Games
gisteren 17:00Subnautica 2, Forza Horizon 6 en meer naar Xbox Game Pass

Tech
gisteren 16:24OpenAI zou eigen smartphone al volgend jaar willen uitbrengen

Games
gisteren 15:49Forza Horizon 6 is 'goud gegaan', preload beschikbaar

Tech
gisteren 15:14Video toont dummy van aankomende vouwbare iPhone

Entertainment
gisteren 14:35Aankomende Christopher Nolan-film The Odyssey ontvangt nieuwe trailer

Smart Living
gisteren 12:37Vaatwasser met energielabel B of C: zuinig of niet?

Games
gisteren 11:55Volgende Call of Duty komt niet meer naar PlayStation 4

Tech
gisteren 11:14Instagram krijgt optioneel AI-label
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







