Net als zijn voorganger heeft het een aanraakscherm waarmee alle penbedieningsfuncties in het nieuwe Windows Vista Home Premium besturingssysteem gebruikt kunnen worden.
Helemaal nieuw zijn de twee geïntegreerde Digitale camera's op zowel de voorkant als de achterkant van de Q1 Ultra. Hierdoor is de Q1 ook onderweg voor videoconferentiedoeleinden of videochat te gebruiken.
Het apparaat is compleet met ulv Intel processor, 1GB aan geheugen en een 60GB schijf. Draadloos netwerk en internet gebruik is overal mogelijk met wifi, bluetooth en umts/hsdpa. De Samsung Q1 Ultra weegt 700 gram en zou het vier uur op een volle battrij moeten volhouden. Verder zijn er voor deze umpc heleboel opties beschikbaar zoals een navigatiepakket, een toetsenbord en een grotere batterij.
Of de Samsung Q1 Ultra ook in Nederland verkocht zal worden is niet bekend.
CeBIT 2007: Samsung toont tweede generatie UMPC
De Q1 Ultra bevat een aantal aanpassingen en vernieuwingen ten opzichte van het vorige model dat op de Cebit 2006 werd geïntroduceerd. Zo heeft de Q1 Ultra aan beide zijden van het scherm een minitoetsenbordje, zodat het apparaat moeiteloos met de duimen bediend kan worden. Het 7-inch tft-scherm in breedbeeldformaat heeft een bijzonder helder beeld.
Net Binnen

Tech
26 oktober 2026KPN introduceert vernieuwde e-maildienst met extra beveiliging

Entertainment
26 oktober 2026De Elden Ring-verfilming wordt de duurste A24-film tot dusver

Games
26 oktober 20268BitDo brengt aanpasbare Ultimate 3E-controller naar Europa

Games
26 oktober 2026Nieuwe Tomb Raider: Legacy of Atlantis-video toont avontuurlijke beelden

Tech
26 oktober 2026AI-model Grok maakt eigen verfilming van The Odyssey

Entertainment
26 oktober 2026Streamtips: nieuwe films en series – Tony, Nocturne en Dexter: Resurrection

Tech
26 oktober 2026SwitchBot brengt slimme verlichting met instelbaar wit licht

Tech
26 oktober 2026iPhone Duo-gebruikers melden breuk op dezelfde plek van de smartphone

Smart Living
26 oktober 2026






