Windows Home Server, voorheen bekend onder de codenaam ‘Quattro' is ontwikkeld voor families die meerdere computers gebruiken. Met Windows Home Server kan gemakkelijk computers, digitale apparaten en printers met elkaar worden verbonden zodat de gebruikers overal data kunnen opslaan en toegang hebben tot hun digitale mediabestanden en documenten. HP heeft al een product aangekondigd dat gebruik gaat maken van Windows Home Server; de MediaSmart Server.
Bent u geinteresserd om Windows Home Server uit te testen en heeft u twee of meer pc's, een breedbandverbinding en router, en een computer die gebruikt kan worden om Windows Home Server op te draaien, dan kunt u uzelf hier aanmelden. Microsoft heeft ook een nieuwe Windows Home Server-blog online gezet waar u meer informatie over de software kunt vinden.
Bètatest Windows Home Server
Windows Home Server werd voor het eerst getoond tijdens de CES in januari dit jaar. Deze week nodigt Microsoft externe gebruikers uit om Beta 2 van de serversoftware uit te testen. Voorgaande bètaversies zijn getest door 1.000 werknemers bij Microsoft en zijn partners en nu wil Microsoft feedback krijgen van de ‘gewone' thuisgebruiker waar het product voor is bedoeld.
Net Binnen

Tech
26 augustus 2026Meta betaalt in schikking rondom socialmediaverslaving 16,68 miljard dollar

Games
26 augustus 2026Ikea-meubels gebaseerd op Xbox op komst

Tech
26 augustus 2026Update: YouTube Premium Lite nu ook in Nederland beschikbaar

Games
18 augustus 2026Update: Rockstar heeft gereageerd op de gelekte GTA 6-beelden

Entertainment
26 augustus 2026Eerste trailer van tweede Stranger Things: Tales from '85-seizoen te zien

Games
26 augustus 2026The Witcher 3: Wild Hunt Remastered en Songs of the Past: alle informatie op een rij

Tech
26 augustus 2026Instagram First Draft maakt het editen van Reels gemakkelijker

Tech
26 augustus 2026Sony Xperia 10 VIII aangekondigd, maar nog niet hier verkrijgbaar

Tech
26 augustus 2026Films en video's omkatten: Aan de slag met HandBrake
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







