Tringg zegt zelf de eerste provider te zijn die het onbeperkt bellen, sms-en en internetten aanbiedt in een enkel abonnement. Het goedkoopste abonnement kost 24,95 euro, daarbij geldt wel een fair use policy van 1250 belminuten of sms-berichten. Alleen wanneer de gebruiker daar "ver overheen gaat" zal Tringg pas ingrijpen zegt ze. Bij deze variant is internetten niet mogelijk.
Voor 29,95 per maand kan de gebruiker ook onbeperkt mobiel internetten. De maximale snelheid van het mobiel internet is 7,2Mbps download en 1,6Mbps upload. Hierbij geldt ook een fair use policy van 2250 eenheden per maand. Een megabyte staat hierbij gelijk aan een belminuut of een sms.
Tringg maakt gebruik van het netwerk van KPN. Op de website van Tringg kun je meer informatie vinden over de provider en de verschillende abonnementen.
via Tweakers















