Satellite U500 benut optimaal de mogelijkheden van Windows Touch in Windows 7. Zo kunt u kiezen of u wilt werken met de Touch Pad, een externe muis, met sneltoetsen via het toetsenbord of via het aanraken van het scherm met de vingers. Door de vinger op en neer over het scherm te bewegen, is het eenvoudig door een document of een webpagina scrollen. Het ‘dubbel klik'-commando wordt gegeven door twee keer met de vinger op het scherm te tikken. Met twee vingers op het scherm kan een foto vergroot of verkleind worden en door de ene vinger rond de andere te draaien, kan een foto worden geroteerd. Daarnaast worden nog vele andere multi-touch bewegingen ondersteund.
De U500 heeft een 13,3-inch scherm met ledverlichting. Van binnen vinden we een nieuwe Intel Core i3 processor, 4GB ddr3 geheugen en een 500 GB harde schijf. Verder is het van alle ganbare aansluitingen voorzien. De Toshiba U500 weegt 2,15 kg en kost €1000.
Toshiba Satellite U500 met touchscherm
Toshiba komt met een multitouchversie van het ultraportable Satellite U500 notebook. Het aanraakscherm maakt het notebook tot een multifunctioneel eenvoudig te bedienen apparaat.Volgens Toshiba wordt, door de toevoeging van de aanraakschermbediening, naast de invoer met het al aanwezige toetsenbord, de bruikbaarheid van de U500 sterk uitgebreid.
Net Binnen

Tech
11 september 2026Criminelen stelen AI-accounts: zo omzeilen ze je wachtwoord én je tweestapsverificatie

Games
11 september 2026Gespeeld: Mega Man Dual Override is vooral heel toegankelijk

Tech
11 september 2026Simpel begint met glasvezel, direct beschikbaar via Open Dutch Fiber

Tech
11 september 2026OpenAI wil rem kunnen zetten op AI-race als veiligheid achterblijft

Tech
11 september 2026Huisstijlkleuren instellen in Microsoft Office: zo maak je je eigen kleurenthema

Games
10 september 2026Review: Wolverine is een fantastisch gemaakte game, maar geen fantastische game
Games
10 september 2026Wolverine stelt teleur! - Power-Up Podcast #30

Games
10 september 2026Gespeeld: Final Fantasy 7 Revelation wordt de afronding van een legendarische trilogie

Games
10 september 2026Square Enix wil fysieke games blijven maken, ondanks dat Sony ermee stopt
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







