Hij wil nog steeds graag met Yahoo op zoekgebied samenwerken en hij verwacht dat een dergelijke samenwerking er ook in de toekomst komt. Na de uitspraken van Ballmer stegen aandelen Yahoo met vier procent.
Bartz liet eerder weten dat elke divisie van Yahoo bekeken wordt om te zien hoe winstgevend het is en hoe het verbeterd kan worden. Yahoo wil groeien zodat het beter kan concurreren met Google. Ook bij Microsoft is Google een doorn in het oog. Ballmer is van mening dat alleen wanneer Yahoo en Microsoft gezamenlijk optrekken in de online zoekmarkt ze de dominante positie van Google kunnen aantasten.
Ballmer liet tevens weten dat Microsoft nog steeds interessante bedrijven aan het opkopen is. Ballmer verwacht dat Microsoft de komende tijd ongeveer 20 acquisities zal doen voor bedragen tussen de $10 miljoen en $500 miljoen.
Bron: Reuters
Ballmer hoopt op goed gesprek met Yahoo
Volgens Microsoft-topman Steve Ballmer was het enige contact dat hij heeft gehad met de top van Yahoo een enkel telefoongesprek. Hij hoopt dat Yahoo bereid is om wat langer met hem te praten over een mogelijke samenwerking.Carol Bartz nam begin dit jaar de leiding over bij Yahoo. Zij volgt Jerry Chang op die moest vertrekken omdat hij een deal met Microsoft verpestte wat veel aandeelhouders in het verkeerde keelgat schoot. Ballmer heeft ondanks de mislukte overnamepoging geen slecht beeld van Yahoo.
Net Binnen

Je barbecue is pas compleet met deze 8 onmisbare BBQ-accessoires

Lezen of luisteren op vakantie: waarom je niet hóeft te kiezen tussen e-books en audioboeken

Componist van iconische Doom-soundtrack overleden

Toch afzien van je online aankoop? Webshops moeten hier nu een knop voor hebben

Jim Carrey keert mogelijk terug als de Grinch

Maak met je smartphone kiekjes die op Game Boy Camera-foto's lijken

Bestel je de Steam Controller nu, dan ontvang je hem pas volgend jaar

De iPhone Air 2 komt mogelijk in het voorjaar van 2027 uit








