ID.nl logo
Huis

BL-C131

De Panasonic BL-C131 is een pan-and-tilt-camera, wat betekent dat u een grotere ruimte kunt overzien dan met een ip-camera met vaste lens.

Dankzij de enorme hoeveelheid aan mogelijkheden in de webgebaseerde interface kan de camera tot in detail worden aangepast aan uw wensen. Uiterst handig is de mogelijkheid om specifieke tijden in te stellen wanneer de camera zijn bewegingsdetectie in- en uitschakelt. Het menusysteem is helaas niet erg simpel; voor een eenvoudige taak moet u vaak meerdere schermen doorlopen.

De bewegingsdetectie is iets geavanceerder dan bij vergelijkbare modellen van de concurrentie. Naast beweging kan de camera ook hitte detecteren, waardoor er minder valse meldingen gegeven zouden moeten worden. Ook is er een handige Privacy-knop aanwezig waarmee u de lens tijdelijk wegschuift.

De beeldkwaliteit is erg indrukwekkend. De kleuren zien er een beetje verwassen uit, maar het videobeeld zelf is ronduit prima. De camera past zich snel aan veranderende lichtomstandigheden aan, al zien we redelijk wat ruis in donkere ruimtes.

Wanneer er gebruik gemaakt wordt van pan-and-tilt, dan is de camera niet stil. Lawaaiig is de camera geenszins. In vergelijking met andere pan-and-tilt-modellen is het bereik van de lens wat beperkt. De camera kan digitaal inzoomen (tot 10x) door eenvoudigweg het muiswieltje te bewegen wanneer de muiscursor zich over het live view-scherm bevindt.

PluspuntenMinpuntenConclusie

  • beeldkwaliteit

  • beweegbare lens

  • veel mogelijkheden

  • onhandige interface

  • matig pand-and-tilt-bereik

De interface mag vereenvoudigd worden en het apparaat mist night vision (nachtzicht), dat sommige gelijkgeprijsde camera's wel bieden, maar het totale aanbod aan mogelijkheden overtuigt.

<td >Sensor (megapixels)<td >0.3<td >Sensor - Type<td >CMOS<td >Sensor - Maximale resolutie<td >640 x 480<td >Sensor - Framerate (fps)<td >30<td >PTZ - Pan (graden)<td >100<td >PTZ - Tilt (graden)<td >50<td >PTZ - Zoom (factor)<td >10<td >Opname - Beeldformaten<td >JPG<td >Opname - Videoformaten<td >MPEG4-SPMJPEG<td >Opname - Streaming video<td >ja<td >Opname - Audio<td >ja<td >Bewegingsmelding - FTP<td >ja<td >Bewegingsmelding - Email<td >ja<td >Netwerkaansluiting<td >10/100 Mbit802.11 b/g<td >Power-over-Ethernet<td >nee<td >Geschikt voor buitengebruik<td >nee

Uitstekend
▼ Volgende artikel
Nog meer acteurs voor God of War-tv-serie bevestigd
Huis

Nog meer acteurs voor God of War-tv-serie bevestigd

Er zijn nog meer acteurs bevestigd die een rool hebben in de aankomende televisieserie gebaseerd op PlayStation-gamereeks God of War.

Zo zal de rol van de Noordse god Odin volgens Deadline worden vertolkt door Mandy Patinkin, onder andere bekend voor zijn rollen in Homeland en The Princess Bride. Ólafur Darri Ólafsson - die vooral bekend is voor zijn rol als Mr. Drummond in de Apple TV-serie Severance, gaat de rol van Thor vertolken.

Variety meldt daarnaast dat Alastair Duncan de rol van Mimir gaat spelen. Hij speelde ook al de rol van Mimir in de God of War-games. Danny Woodburn en Jeff Gulka zullen de rollen van de broers Brok en Sindri vertolken.

Eerder werd al bevestigd dat Max Parker - bekend van Boots en Vampire Academy - de rol van Heimdall gaat spelen en Teresa Palmer (Hacksaw Ridge) in de huid van Sif - Thors vrouw - kruipt. De hoofdrol van Kratos zelf wordt vertolkt dor Ryan Hurst, die in de God of War-games juist de stem van Thor insprak.

View post on X
View post on X

Een focus op de moderne games

Onlangs kwam er al een officiële beschrijving van de tv-serie naar buiten. "God of War volgt vader Kratos en zoon Atreus op hun reis om het as van hun vrouw en moeder Faye te verspreiden. Gedurende hun avonturen probeert Kratos zijn zoon te leren om een betere god te zijn, terwijl Atreus probeert van zijn vader een beter mens te maken."

Uit beschrijving blijkt dat de tv-serie de laatste twee hoofddelen in de God of War-reeks gaat verfilmen, God of War (2018) en God of War Ragnarök. Die games wisselden de Griekse setting uit de vroegere delen in voor een Noordse mythologische setting, inclusief de aanwezigheid van Noordse goden.

De God of War-tv-serie

Sony en Amazon kondigden in 2022 aan dat er een tv-serie rondom God of War zou komen. Afgelopen jaar werd ook bekendgemaakt dat er minstens twee seizoenen gemaakt zullen worden. Voordat het zover is, moet natuurlijk het eerste seizoen uitkomen op Amazon Prime Video, maar dat kan nog wel even duren: de opnames gaan waarschijnlijk in februari van start. Frederick E.O. Toye, bekend van onder andere The Boys en Fallout, zal de eerste twee afleveringen regisseren.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.

▼ Volgende artikel
Tweede Call of Duty: Black Ops 7-seizoen bevat negen nieuwe multiplayermaps
Huis

Tweede Call of Duty: Black Ops 7-seizoen bevat negen nieuwe multiplayermaps

De content van het aankomende tweede seizoen van Call of Duty: Black Ops 7 is bekendgemaakt. Daarbij blijkt dat er maar liefst negen maps aan de multiplayermodus van de game worden toegevoegd.

Zo zijn er de compleet nieuwe maps Torment, Nexus en Sake, die allen aan het begin van het tweede seizoen op donderdag 5 februari beschikbaar komen. Torment en Sake zijn voor 6v6-potjes bedoeld, terwijl Nexus daarnaast ook in de 2v2-modus gespeeld kan worden. Er komen ook maps uit eerdere Call of Duty-games naar Black Ops 7. Zo keert Slums uit Black Ops 2 terug.

Zoals altijd zullen er wanneer het tweede seizoen op de helft is, nog meer nieuwe maps arriveren. Torque is een relatief kleine nieuwe map voor 6v6-gameplay, terwijl Mission: Peak juist voor potjes van twintig tegen twintig spelers bedoeld is. Qua maps die terugkeren uit eerdere games zullen op de helft van het tweede seizoen Cliff Town - een nieuwe versie van de Yemen-map uit Black Ops 2 - Firing Range en Grind beschikbaar komen.

View post on X

Spelers kunnen zich ook opmaken voor nieuwe modi, waaronder Ranked Play. In deze competitieve multiplayermodi wordt er op dezelfde maps gespeeld, maar dan met officiële Call of Duty League-regels. Spelers proberen hierbij hun Skill Rating omhoog te krijgen.

Ook andere modi, zoals Endgame en Zombies, ontvangen nieuwe content. Die laatste modi wordt bijvoorbeeld uitgebreid met de nieuwe survivalmap Mars, die zich op de rode planeet afspeelt. Ook Call of Duty: Warzone gaat op de schop, met een nieuwe versie van de populaire Rebirth Island-map.

In de tweet hierboven wordt alles nog eens netjes opgesomd, en in dit uitgebreide artikel op de officiële Call of Duty-website wordt alle aankomende content netjes uiteengezet. Call of Duty: Black Ops 7 is beschikbaar voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 en pc. Ook staat de game op Xbox Game Pass.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.