Een medewerker van Apple zou zijn mond voorbij gepraat hebben, zo valt op te maken uit dit verhaal op SFexaminer.com, dat heel ergens anders over ging.
De Apple-medewerker die misschien teveel heeft gezegd is Michael Foulkes. Die heeft aan George Gascón, een vertegenwoordiger van het openbaar ministerie uit San Francisco, in een urenlang gesprek onder andere deze "spannende" uitspraken gedaan.
Foulkes onderhoudt de contacten met de Amerikaanse regering en had onlangs een gesprek met Gascón over het grote aantal diefstallen van mobieltjes.
Het schijnt in de mobiele telefoonindustrie niet ongewoon te zijn dat er productplanningen gemaakt worden van twee jaar of langer, hoewel dat misschien wat ongebruikelijk lijkt. Zie ook dit artikel op de website van The Guardian.
Apple onthoudt zich op dit moment van commentaar.









