De markt voor smartphones lijkt zich te stabiliseren. De verschillen in marktaandeel van de verschillende besturingssystemen nemen niet langer toe. Android is en blijft onbetwist marktleider met 37 procent, terwijl iOS een goede tweede is met 27 procent en BlackBerry de derde plaats inneemt met 22 procent. Dit blijkt uit onderzoek van Nielsen over de maand mei.

Het gebruik van internet op de smartphones gaat daarentegen wel omhoog. Vooral Android-gebruikers zijn fanatieke internetters, zij gebruiken gemiddeld 582 MB per maand. iOS is ook in deze lijst de nummer twee met een gemiddeld gebruik van 492 Mb en vlak achter iOS komt webOS met 448 MB per maand.

Het internet op de smartphone wordt vooral gebruikt voor het downloaden van apps en het online streamen van muziek en radio.

Groei Android ten opzichte van iOS stopt
Foto: CIDimport

[Via: Tuaw]