Nokia ontving een onderscheiding voor ‘Best New Mobile Handset, Device Or Tablet’ voor de Nokia 808 PureView met 41MP camera waar we eerder over schreven. Groot nadeel volgens velen is wel dat het apparaat nog op het Nokia Belle besturingssysteem werkt (voorheen Symbian Belle) dat toch als achterhaald wordt gezien. Nokia liet echter al doorschemeren dat de techniek waarschijnlijk ook in andere toestellen gebruikt zou worden en nu laat Jo Harlow weten dat de Lumia-lijn binnenkort ook over een Pureview technologie zal beschikken.
Een precieze datum wilde de Nokia-topvrouw echter nog niet noemen. Het wil overigens niet zeggen dat de nieuwe Nokia Windows Phone-toestellen dan ook over een 41MP-camera zullen beschikken. Het gaat om de PureView techniek die wordt toegepast. Mocht de 41MP-sensor toch in een Nokia Windows Phone worden geintegreerd dan zal dat niet de dunste telefoon gaan worden want de 808 Pureview is met zijn 18mm ook niet erg slank.
[UPDATE 08-03 14:45]
Aanpassing in tekst dat het de PureView-techniek in de toekomstige Nokia Windows Phones niet meteen betekent dat ook de 41MP camera zijn weg vindt in Nokia Windows Phone toestellen.
[Via: Neowin]

![Nokia PureView naar Windows Phone-toestellen [UPDATE]](/api/media?url=https%3A%2F%2Fwww.datocms-assets.com%2F56706%2F1657876086-cid_nokia-pure-view.jpg%3Fw%3D1200%26h%3D630%26fit%3Dcrop%26crop%3Dfocalpoint%26auto%3Dformat%252Ccompress%26fm%3Dwebp%26q%3D60%26dpr%3D2)















