ID.nl logo
Waar voor je geld: 5 goedkope bluetooth-speakers als kerstcadeau
© Marshall Headphones
Huis

Waar voor je geld: 5 goedkope bluetooth-speakers als kerstcadeau

Bij ID.nl zijn we dol op kwaliteitsproducten waar je niet de hoofdprijs voor betaalt. Een paar keer per week speuren we binnen een bepaald thema naar zulke deals. Op zoek naar een goedkope bluetooth-speaker van een goed merk? Vandaag hebben we vijf interessante modellen gespot met een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Sony SRS-XB100

De spotgoedkope Sony SRS-XB100 past moeiteloos onder jouw kerstboom, want de cilindervormige behuizing meet slechts 9,5 centimeter hoog. Je neemt deze volledig waterdichte speaker van 274 gram dan ook makkelijk overal mee naartoe. Hang hem met behulp van de bijgesloten draagriem bijvoorbeeld aan een tas of kapstok. Deze speaker is in vier verschillende kleuren te koop, namelijk zwart, blauw, grijs en oranje. Op de behuizing vind je wat bedieningstoetsen, waarmee je het volume wijzigt en de audioweergave pauzeert.

Ondanks zijn lage prijskaartje en kleine postuur levert deze bluetooth-speaker een goed geluid. Lees maar eens deze onafhankelijke reviews van Kieskeurig.nl-bezoekers. Naast een hoge audiokwaliteit waarderen de reviewers onder meer de lange accuduur en het mooie design. De behuizing heeft aan de bovenkant een actieve audiodriver en onderop een passieve basradiator. Dankzij een hoorbare bas, een duidelijk middengebied en felle hoge tonen klinken jouw favoriete nummers erg levendig. Belt iemand je? Je kunt dankzij de geïntegreerde microfoon handsfree bellen!

JBL Clip 4 Eco

Deze bluetooth-speaker is milieuvriendelijk gefabriceerd. De JBL Clip 4 Eco bestaat namelijk bijna volledig uit gerecyclede materialen. De verpakking is eveneens duurzaam geproduceerd. In de slim doordachte behuizing bevindt zich een karabijnhaak, zodat je de mobiele luidspreker simpel ergens aan vastmaakt. Een ander pluspunt is de IP67-certificering. De behuizing kan hierdoor probleemloos tegen water en stof. Wegens het bescheiden formaat en lage gewicht van 240 gram is de Clip 4 Eco een ideale metgezel voor reislustige mensen.

Nadat deze handzame speaker volledig is opgeladen, kun je ongeveer tien uur achtereen luisteren. Opladen duurt zo’n drie uur. Aan de voorzijde bevinden zich enkele fysieke knoppen. Hiermee kun je muziek pauzeren en het volume wijzigen. Voor overige afspeelfuncties gebruik je een verbonden smartphone, tablet of ander bronapparaat. Ben je in dit product geïnteresseerd, dan kies je tussen een blauwe, groene en witte kleurstelling. Lees hier hoe Kieskeurig.nl-bezoekers de Clip 4 Eco beoordelen.

Fresh ’n Rebel Soul

Zoek je een betaalbare bluetooth-speaker met een stevig geluid? De Fresh ’n Rebel Soul voldoet aan alle eisen. Dit model vult een kamer moeiteloos met heldere klanken. Het product is in allerlei chique kleurstellingen te koop, zoals beige, zwart, rood, groen en brons. Kortom, zoek een uitvoering die naadloos in het interieur past. Een leuke optie is dat je twee Soul-speakers draadloos aan elkaar kunt koppelen. Op die manier luister je naar een krachtig stereogeluid! Dit product voldoet aan de IPx5-norm en kan dus best een spatje regen verdragen.

Volgens de fabrikant levert deze mobiele luidspreker een groots geluid met een duidelijk hoorbare bas. Een tweeter en woofer zijn hiervoor verantwoordelijk. Vanwege alle aanwezige power is de behuizing vergeleken met de meeste overige besproken bluetooth-speakers wel iets zwaarder. Gelukkig kun je hem met een gewicht van 675 gram relatief makkelijk verplaatsen. Gunstig is de hoge capaciteit van de ingebouwde accu. Op een normaal volumeniveau is een enkele batterijlading goed voor een luistertijd van ongeveer vijftien uur.

Marshall Willen

Zoals we al jaren van Marshall-producten gewend zijn, heeft ook dit audioproduct een prachtig retrodesign. De goudkleurige letters van het iconische merk springen direct in het oog. Er is in dezelfde kleur ook een multifunctionele bedieningsknop aanwezig. Voor meer bedieningsfuncties verbind je de Marshall Willen optioneel met een app op je smartphone. Kies aan de hand van drie voorgedefinieerde equalizerinstellingen het prettigste geluid. Dit product voldoet aan de strenge eisen van de IP67-norm. Neem deze robuuste speaker dus gerust mee naar een strand, park of camping!

Hoewel de compacte behuizing van 10,1 × 10,2 × 4 centimeter in een handpalm past, bevat deze mobiele luidspreker evengoed drie drivers. Een actieve fullrange-driver en twee passieve basradiatoren verzorgen het geluid. Op een enkele acculading kun je ongeveer vijftien uur luisteren. Met behulp van de indicatielampjes aan de bovenzijde bekijk je op elk moment het resterende batterijniveau. Overige pluspunten zijn de aanwezige bevestigingsriem aan de achterzijde en de ingebouwde microfoon voor handsfree bellen. Wil je deze oogstrelende bluetooth-speaker kopen? Kies dan tussen een zwarte en beige uitvoering.

Sony SRS-XE300

De blauwe uitvoering van de Sony SRS-XE300 is op het moment van schrijven flink afgeprijsd. Daarnaast kun je ook een grijze of zwarte versie overwegen. Tientallen Kieskeurig.nl-bezoekers beoordelen deze krachtige bluetooth-speaker met een 8,2. Je haalt hiermee dan ook een kwaliteitsproduct in huis. Twee actieve fullrange-audiodrivers en evenzoveel passieve basradiators realiseren een kamervullend geluid. Voor een nóg bombastischere audioweergave koppel je de SRS-XE300 eventueel draadloos aan een andere geschikte Sony-speaker. Ideaal voor feestjes!

Je gebruikt de ruime behuizing van 23,8 × 10,5 × 11,9 centimeter liggend of staand. Overigens is hij met een gewicht van 1,3 kilo vergeleken met veel andere bluetooth-speakers wel iets zwaarder. Wie hier geen probleem mee heeft, profiteert van een goed klinkende luidspreker die nogal luid kan spelen. Verder gaat hij op een enkele acculading lang mee, namelijk ongeveer 24 uur. De water- en stofbestendige behuizing voldoet aan de IP67-norm.

▼ Volgende artikel
Overwatch 2 heet nu gewoon Overwatch, veel content op komst
Huis

Overwatch 2 heet nu gewoon Overwatch, veel content op komst

Blizzard heeft de toekomst van hun shooter Overwatch 2 uit de doeken gedaan. De game heet vanaf nu simpelweg 'Overwatch', en er staat veel content op stapel dit jaar.

De eerste Overwatch was erg populair en werd in 2022 vervangen door Overwatch 2. Die game wist minder gemakkelijk een groot publiek te bereiken, maar de afgelopen jaren heeft men bij Blizzard hard gewerkt aan verbeteringen.

Watch on YouTube

Reign of Talon

Dit moet allemaal samenkomen dit jaar, zo werd tijdens een livestream gisteren onthuld. Overwatch 2 zal weer bekendstaan als Overwatch, en het gehele jaar staat in het teken van een verhaal genaamd Reign of Talon. Dat bestaat uit zes seizoenen, waarvan het eerste seizoen op 10 februari van start gaat. In 2027 begint vervolgens weer een nieuw verhaal.

Dit jaar komen er ook toen nieuwe speelbare helden beschikbaar. In het eerste seizoen komen er meteen vijf uit. Drie daarvan - de tank Domina, de damage hero Emre en de support Mizuki, zijn verbonden aan Talon. Twee helden die aan de kant van Overwatch staan zijn Anran (damage) en Jetpack Cat (support).

Watch on YouTube

Waarom geen Overwatch 2 meer?

De game wordt volgens Blizzard hernoemd naar Overwatch omdat de game meer dan een nummer is: "Het is een levend universum dat blijft groeien, verrassen en spelers van overal ter wereld samenbrengt. Dit jaar wordt een enorm keerpunt in hoe de ontwikkelaar de toekomst van Overwatch voor zich ziet, dus we halen de '2' weg en gaan door als 'Overwatch'."

Nog meer Overwatch

Verdere verbeteringen zijn onder andere vernieuwde menu's en snellere navigatie. Ook komt er een nieuwe 3D-lobby waar spelers als hun helden kunnen socializen. Daarnaast zal in de loop van aankomend voorjaar ook een Nintendo Switch 2-versie verschijnen. De game is verder op pc, PlayStation, Xbox en de eerste Switch speelbaar. Meer informatie over alle aankondigingen rondom Overwatch is op de officiële website te vinden.

Watch on YouTube
Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.

▼ Volgende artikel
Nieuwe Stranger Things-animatieserie krijgt eerste trailer
Huis

Nieuwe Stranger Things-animatieserie krijgt eerste trailer

Netflix werkt aan een nieuwe animatieserie gesitueerd in het Stranger Things-universum, genaamd Stranger Things: Tales From '85. Er valt nu een eerste trailer te zien.

De serie zal op 23 april op Netflix verschijnen en is - in tegenstelling tot de live-action beelden uit de oorspronkelijke serie, die onlangs ten einde is gekomen - geheel geanimeerd.

Ondanks dit grote verschil zal Tales From '85 toch vertrouwd voelen voor fans. De serie speelt zich namelijk af tussen het tweede en derde seizoen van de oorspronkelijke serie, oftewel in de winter van 1985.

Daarbij keren de personages uit de oorspronkelijke reeks ook terug, en zullen we zien hoe ze terwijl de buitenwereld bedekt is met sneeuw knus binnen Dungeons and Dragons spelen rond de feestdagen. Er duikt echter een gevaar op waar ze tegen zullen moeten strijden.

Watch on YouTube

De acteurs

Overigens zullen de acteurs uit de oorspronkelijke serie niet de stemmen van hun geanimeerde personages inspreken. Zo zal Brooklyn Davey Norstedt (in ieder geval in de Engelstalige versie van de show) de stem van Eleven inspreken, vertolkt Luca Diaz de rol van Mike, speelt Braxton Quinney het personage Dustin en kruipt Benjamin Plessala in de geanimeerde huid van Will.

Broadway-acteur Jeremy Jordan gaat Steve Harrington spelen, terwijl Elisha EJ Williams de rol van Lucas vertolkt. Brett Gipson speelt Hopper en Jolie Hoang-Rappaport zal te horen zijn als Max. De showrunner van de serie is Eric Robles, terwijl de Duffer-broers - bekend van de hoofdserie - uitvoerende producenten zijn.

Over Stranger Things

Stranger Things was jarenlang een van de populairste series op Netflix. In de serie volgen we een groep kinderen in de jaren tachtig die te maken krijgen met monsters afkomstig uit een andere dimensie, de 'Upside Down'. Eind vorig jaar is het laatste seizoen uitgekomen, met de seizoensfinale die op Nieuwjaarsdag op Netflix verscheen.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.