De smartphones worden door de dalende prijzen door de toenemende subsidies van de providers steeds meer de standaard gadget voor zakenmensen zowel tot de student.
Over het hele jaar 2009 zijn er ruim 174 miljoen stuks over de toonbank gegaan, dit is een stijging van 15 % ten opzichte van de 151 miljoen in 2008. Het tijdperk van het universele apparaat lijkt wel te zijn aangebroken. Met Google, Apple, Palm, Microsoft en RIM die allemaal hun technologie pushen worden de smartphones langzamerhand de de facto standaard.
De top vijf smarphonemerken zijn in volgorde van aantallen: Nokia, RIM, Apple, HTC en Samsung. Als we alleen naar het laatste kwartaal kijken ziet dit lijstje er iets anders uit, namelijk: Nokia, RIM, Apple, Motorola en HTC. Dit moet te danken zijn aan het succes van Motorola's Android-smartphones.
Recordverkoop smartphones in 2009
De verkopen van smartphones zijn het afgelopen jaar geëxplodeerd. Met wereldwijd 54,4 miljoen verkochte exemplaren in het laatste kwartaal van 2009 is een nieuw record gevestigd. Dit blijkt uit de cijfers gepubliceerd door martkonderzoeker IDC. Ten opzichte van het zelfde kwartaal van het jaar daarvoor betekent het eentoename van 39 %.
Dit artikel is onderdeel van:
Net Binnen

Tech
12 augustus 2026Review Samsung Galaxy Z Fold8 – Dit voelt echt nieuw!

Tech
14 augustus 2026Thuisbatterij kopen: plug-in thuisbatterij of toch een vaste unit?

Games
14 augustus 2026Nieuwe Kingdom Come-game en Darksiders 4 verschijnen voor april 2028

Tech
14 augustus 2026Honderdduizenden minderjarige Facebook- en Instagram-accounts in Australië verwijderd

Tech
14 augustus 2026Grote bestanden en mappen? 15 tips om ze behapbaar te maken

Games
14 augustus 2026Bestaat Grand Theft Auto 6: An Extended Look op Netflix uit drie afleveringen?

Games
13 augustus 2026De zomer wordt nog warmer: Super Mario Sunshine nu speelbaar op Switch 2

Tech
13 augustus 2026Apple zou Siri nieuwsberichten willen voeren om AI-assistent te verbeteren
Games
13 augustus 2026''Deze game kan boven GTA 6 eindigen!'' - Power-Up Podcast #26
Misschien vind je dit ook interessant
Reacties laden...







