ID.nl logo
Zekerheid & gemak

Win een tablet met Vodafone Alles-in-1

Bijna 85 procent van de Nederlanders neemt voor vast internet, tv en bellen een voordelig alles-in-één pakket. Dat is wel zo makkelijk maar voor wat betreft de samenstelling ervan is men vaak een jaar lang gebonden aan hetgeen men gekozen heeft. Het vernieuwende Vodafone Thuis bewijst dat het klantvriendelijker kan.

Wie bij één van de grote providers een alles-in-één pakket neemt, moet vrijwel altijd van te voren de onderdelen voor internetten, tv en bellen kiezen. Als na een paar maanden blijkt dat de vaste telefoonlijn of het extra zender-pakket amper wordt gebruikt ben je als klant de dupe. Upgraden is soms mogelijk maar downgraden wordt al lastiger en bovendien kunnen er extra kosten in rekening worden gebracht. En wat als je het de maand erop toch weer anders wilt?

Wie daarentegen Vodafone Thuis kiest, kan iedere maand de samenstelling van het pakket naar eigen behoefte gratis aanpassen. Dit zijn de belangrijkste kenmerken:

Flexibel en snel internet

Vast internet vormt bij Vodafone de basis voor het zelf samenstellen van een pakket. Vodafone Thuis bevat Standaard (V)DSL internet of Glasvezel internet wanneer dat beschikbaar is. Beide zijn er in 3 varianten, oplopend tot een snelheid van maar liefst 500 Mbps. Denk je binnenkort flink te gaan downloaden of wil je juist hele grote bestanden versturen, dan is de snelheid eenvoudig op te schroeven. Doe je het een tijdje rustiger aan, dan stel je in dat het allemaal wat langzamer mag en betaal je ook minder.

Zappen tussen zenderpakketten

De ene maand kijk je graag naar films, de andere meer naar series. Daarom kun je maandelijks wisselen tussen 3 verschillende zenderpakketten met interactieve tv. Wie bijvoorbeeld live de laatste seizoenswedstrijden wil zien van de Eredivisie, breidt tegen die tijd het zenderaanbod uit met een pakket waarin FOX Sports Eredivisie zit.

In alle tv-pakketten zit de speciale TV App die op maximaal 3 mobiele apparaten kan worden gebruikt en waarmee iedereen overal in en rondom het huis naar zijn of haar favoriete programma kan kijken. Programma Gemist kan tot 10 dagen worden terug worden bekeken.

Veel of weinig bellen

Ook bij Bellen kan tussen 3 varianten worden geswitcht. Met het eerste - Start - betaal je slechts 2,50 euro per maand en reken je af per seconde. ‘Extra’ en ‘Plus’ geven een maandbundel van maar liefst 2500 minuten waarmee je vrijwel eindeloos kan bellen naar vaste en/of mobiele nummers in Nederland, ideaal voor rond de feestdagen. En net alsinteractieve tv kan bellen zelfs helemaal in zijn geheel worden uitgeschakeld zodat er ook niets voor hoeft te worden betaald.

Vodafone weet zich met Vodafone Thuiszeker te onderscheiden van de andere aanbieders. Maar belangrijker: voor klanten betekent het vooral meer vrijheid en betere controle over de kosten. Als dat geen innovatie is.



Specs van de TM75A 16 GB Android-tablet: 16 GB * Android 4.0.4 * 7 inch tft-scherm 1024x600 * 1.3 Ghz Intel Atom Z2460 met 1 GB werkgeheugen * wifi 802.11b/g/b, bluetooth 2.1 * Voorzijde: 0.3 megapixel-camera * Achterzijde: 2.0 megapixel-camera * HDMI * micro usb * hoofdtelefoonaansluiting

P.S. Niet gewonnen? Op www.hubbit.nl kun je deze tablet nu heel voordelig aanschaffen!

<p><img alt="" src="http://analytics.pubnxt.net/piwik.php?idsite=119" style="border:0;"/></p>

▼ Volgende artikel
It Takes Two- en Split Fiction-maker bezig met opnames voor nieuwe game
Huis

It Takes Two- en Split Fiction-maker bezig met opnames voor nieuwe game

Hazelight Studios, de ontwikkelaar van de succesvolle coöperatieve games It Takes Two en Split Fiction, heeft een nieuwe game in ontwikkeling en is op dit moment bezig met de opnames ervoor.

Enige tijd geleden gaf regisseur Josef Fares al aan dat er een nieuwe game in ontwikkeling was bij de studio, maar nu heeft hij op social media een foto geplaatst waarop Fares te zien is met drie acteurs in motion capturing-pakken. Daarmee wordt dus duidelijk gemaakt dat de opnames voor de game in ieder geval al in volle gang zijn.

Overigens is de identiteit van de acteurs niet bekend. Fares houdt zijn arm voor de gezichten van de acteurs. Mogelijk zijn het dus bekende acteurs en wil hij dat nog verhullen, al is dat speculatie. Over speculatie gesproken: het feit dat er drie acteurs te zien zijn, doet sommige fans vermoeden dat de nieuwe game van Hazelight mogelijk met drie spelers tegelijk te spelen valt in plaats van twee, maar ook dat is nog alles behalve bevestigd.

View post on X

Over de games van Hazelight Studios

Hazelight Studios is gespecialiseerd in het creëren van games die coöperatief doorlopen moeten worden. No Way Out, It Takes Two en Split Fiction vergen allen twee spelers. Daarbij draait het om samenwerken, wat hun games een populaire bezigheid maakt voor gamende koppels en vrienden.

It Takes Two bleek een grote hit voor de studio. In het spel spreekt een dochter van een ruziënd stel een vloek over het tweetal uit, waardoor ze minuscuul worden. Ze zullen moeten leren communiceren en samenwerken om zich uit deze hachelijke situatie te redden, terwijl ze als kleine poppen door een uitvergrote versie van hun huis en tuin reizen.

Na het succes van It Takes Two bracht Hazelight het conceptueel vergelijkbare Split Fiction uit. Die game draait om twee schrijvers, Mio en Zoe, die worden ingehuurd om verhalen te creëren voor een technologie die deze verhalen levensecht kan simuleren. De vrouwen worden door het bedrijf achter de technologie echter gevangen in een simulatie, en in de game wordt er constant tussen de twee verhalen van Mio en Zoe geschakeld. Dat levert zowel fantasievolle als futuristische settings op.

Zowel It Takes Two als Split Fiction komen met een Friend Pass. Dat houdt in dat maar één speler de game hoeft te kopen, en de tweede speler gratis online mee kan spelen. De games zijn ook via splitscreen samen op de bank speelbaar.

Watch on YouTube
▼ Volgende artikel
Apple is nu de volledige eigenaar van hitserie Severance
Huis

Apple is nu de volledige eigenaar van hitserie Severance

Apple heeft de volledige rechten op de Apple TV-serie Severance overgenomen, en gaat de serie voortaan binnenshuis produceren.

De eerste twee seizoenen van Severance staan al op Apple TV, maar de serie werd geproduceerd door Fifth Season. Apple Studios was alleen de distributeur. Daar is nu verandering gekomen: Apple heeft iets minder dan 70 miljoen dollar betaald voor de volledige rechten op de serie.

Dat betekent dat het bedrijf de productie van de serie voortaan ook zelf gaat doen, al zal Fifth Season wel als executive producer aangesteld blijven. Ook showrunner Dan Erickson en uitvoerden producent Ben Stiller (die we natuurlijk ook kunnen van vele comedyfilms) blijven hun rollen bekleden, dus aan de kwaliteit van de serie verandert als het goed is niets.

Watch on YouTube

Financiële stabiliteit

Volgens Deadline zou de overname mogelijk gedaan zijn om de productie van de show financieel stabiel te houden. In het tweede seizoen waren de productiekosten naar het schijnt zo'n 20 miljoen dollar per aflevering, en Apple kan door zijn formaat dit beter dragen.

Het plan is dat Severance in totaal vier seizoenen krijgt - al worden een vijfde seizoen en een spin-off ook niet uitgesloten. De opnames van het langverwachte derde seizoen moet aankomende zomer starten. De makers van de serie willen eerst de scripts zover mogelijk afkrijgen, zodat ze bij schrijfwerk van de laatste afleveringen van het seizoen nog relatief goedkoop terug kunnen gaan naar scripts van eerdere afleveringen om wijzigingen aan te brengen waar nodig.

Watch on YouTube

Over Severance

De Apple TV-serie Severance draait om Mark S., die een opmerkelijke kantoorbaan bij het bedrijf Lumon Industries heeft: zodra hij op kantoor komt, weet hij niets van zijn leven buiten kantoor. Wanneer hij klaar is en weer naar huis gaat, weet hij niets van zijn werk. Dat komt door een speciale procedure waardoor de herinneringen van de werkplek in het privéleven gescheiden worden.

Dit concept is de voedingsbodem voor een ingewikkelde en verrassende serie waarin Mark samen met zijn collega's langzaam maar zeker probeert te achterhalen hoe de vork precies in de steel steekt bij Lumon. Zoals gezegd zijn er inmiddels twee seizoenen uitgekomen, die beiden op streamingdienst Apple TV te zien zijn.