ID.nl logo
Waar is Computertotaal.nl? Welkom op ID.nl
Nieuws

Waar is Computertotaal.nl? Welkom op ID.nl

Het doek is eraf, ID.nl is een feit! ID.nl – spreek uit als idee-punt-nl – is vanaf nu jouw vertrekpunt voor alles in en rondom je huis en je persoonlijk leven. ID.nl is het nieuwe informatieplatform van Kieskeurig.nl en Review.nl, uitgebracht door Reshift uit Haarlem.

SPECIAAL BERICHT VOOR BEZOEKERS VAN COMPUTERTOTAAL.NL Je bent automatisch doorgestuurd naar ID.nl. Dat is even wennen. Dat snappen wij als redactie volkomen. Computer!Totaal informeert al sinds het einde van het vorige millennium lezers en bezoekers met praktische informatie over de computer. Dat blijven we onveranderd doen in het tijdschrift. Het blad valt als als vanouds maandelijks op je mat. Op de site omarmen we alle tech die ook buiten het traditionele computerdomein valt. In het bericht hieronder leggen we uit waarom deze stap is gezet. Uiteraard blijven we óók gewoon over de oude vertrouwde tech-onderwerpen schrijven.

Digitaal lezen? Wil je Computer!Totaal of Computer Idee digitaal lezen, dan kan dat via de app Reshift Kiosk op een smartphone of tablet (Android en iOS). Na het aanmaken van een account binnen de kiosk kun je je abonnement claimen en de digitale edities weer als vanouds inzien. Meer informatie over het aanmaken van het account vind je onder deze link. Je kunt hier ook Computer!Totaal online lezen. Computer Idee lees je via deze website. Inloggen kan met dezelfde gegevens als in de app.

Waarom ID.nl?

Onze wereld verandert in een ongekend tempo. We worden steeds bewuster, bedachtzamer en duurzamer. Technologie helpt om ons leven slimmer te organiseren. Met meer comfort en minder impact. Technologie is in bijna alles aanwezig. Maar technologie is ingewikkeld. Soms zelfs onlogisch. En meestal ondoorzichtig. ID.nl maakt het simpel. We helpen je kiezen en helpen je bij het gebruik. Of het nu gaat om producten in en om huis of om producten die je ín zet om gezonder te leven. 

ID.nl is ontstaan vanuit de toonaangevende tech-merken Computer Idee, Computer!Totaal, PCM en Tips & Trucs. Al decennialang helpen we lezers en bezoekers door ingewikkelde technologische producten begrijpelijk te maken. Samen met onze productvergelijkers Kieskeurig.nl en BesteProduct.nl helpen je bij aankoop én gebruik van producten. Dat deden we altijd al in de traditionele tech-producten, nu zetten we onze expertise in voor alle producten waar technologie een rol in speelt. Bookmark de site, abonneer je op ons YouTube-kanaal en volg ons op TikTok.

ID.nl biedt antwoord op vragen die Google niet kan beantwoorden. Omdat je vaak nog niet weet wat je zoekt. Onze kracht is het bieden van oplossingen. Door tech dichtbij halen en te laten zien wat mogelijk is. Door voor te doen hoe het moet. En door te vertellen wat goed is. En wat niet. Of dat nu gezonder, duurzamer, comfortabeler, slimmer, goedkoper of leuker is: ID.nl maakt je leven makkelijker. 

Wij zijn expert. In productkennis én in gebruik. Wij laten zien wat vandaag verkrijgbaar is. Wat je kunt kopen. Wat je moet hebben. En leggen uit waarom we dat vinden. In begrijpelijke taal, duidelijk voor iedereen. Technologie is voor iedereen. Bij ID.nl snappen we dat. Wij maken ingewikkelde producten makkelijk.  

Onze missie is jouw leven makkelijker maken. We scheiden hoofd- en bijzaken. Doen research zodat jij dat niet hoeft te doen. Testen producten zodat jij zekerheid hebt. En vertellen ook hoe je ze gebruikt. Ook als het je niet meteen lukt. 

Wie zijn wij?

Technologie zit in ons bloed. Informatievoorziening in ons DNA. ID.nl is het nieuwe merk van Reshift uit Haarlem. Bekend van de productvergelijker Kieskeurig.nl. Het bedrijf achter de eerder genoemde sterke tech-merken Computer!Totaal, Computer Idee, het fotografieplatform Zoom.nl en de bekende gaming-titels Power Unlimited en Gamer.nl. Met ID.nl bundelen we al onze krachten. Zodat elk vraagstuk van jou wordt beantwoord met een passende oplossing. Bookmark de site.

▼ Volgende artikel
Ontslagen bij Ubisoft Toronto, Splinter Cell-remake nog wel in ontwikkeling
Huis

Ontslagen bij Ubisoft Toronto, Splinter Cell-remake nog wel in ontwikkeling

Ubisoft heeft bevestigd dat er ongeveer veertig werknemers van diens studio in Toronto, Canada worden ontslagen. Wel benadrukt het bedrijf dat de Splinter Cell-remake nog altijd in ontwikkeling is.

De veertig ontslagen werknemers beslaan ongeveer acht procent van de complete Ubisoft Toronto-studio. Dat is een van de grotere Ubisoft-studio's. "Dit besluit is niet lichtzinnig gemaakt en zegt niets over het talent, de motivatie en bijdrage van de individuen", zo stelde een woordvoerder.

Ubisoft Toronto heeft odner andere Far Cry 6, Splinter Cell: Blacklist en Watch Dogs Legion ontwikkeld. Ook werkt het al geruime tijd aan een remake van Splinter Cell. Ubisoft heeft benadrukt dat die remake in ontwikkeling blijft bij de studio.

Remake van Splinter Cell

In 2021 werd de remake van de klassieke stealthgame Splinter Cell aangekondigd. Sindsdien is er maar mondjesmaat informatie over de game naar buiten gekomen. Kort na de aankondiging werd gemeld dat het verhaal wordt herschreven voor een moderner publiek.

Eind vorig jaar bleek dat David Grivel terugkeerde naar Ubisoft Toronto om aan het spel te werken. Hij nam de regie van de remake oorspronkelijk op zich, maar vertrok in 2022. Inmiddels is hij dus weer terug op het oude nest en werkt hij weer aan het spel.

Watch on YouTube

Reorganisatie van Ubisoft

Afgelopen januari kondigde de Franse uitgever en ontwikkelaar Ubisoft al een grootschalige reorganisatie van het bedrijf aan, waarbij ook zes games werden geannuleerd - waaronder de remake van Prince of Persia: The Sands of Time.

Ubisoft noemde de reorganisatie een "grote organisatorische, operationele en portfolio-reset". Daarbij wil het bedrijf nog meer letten op de kwaliteit die het uitgeeft. Ubisofts nieuwe model gaat zich richten op verschillende 'creatieve huizen' die zich elk met andere soorten games bezighouden. Een daarvan is Vantage Studios, de vorig jaar met Tencent opgerichte dochteronderneming waar Assassin's Creed, Far Cry en Rainbow Six nu onder vallen.

Ubisoft heeft daarnaast aangekondigd dat het thuiswerken niet meer toelaat en dat alle werknemers worden geacht om fulltime op kantoor aanwezig te zijn. Wel krijgen werknemers een "een jaarlijkse toelage bestaande uit thuiswerkdagen". Twee studio's van Ubisoft sloten daarnaast hun deuren: de studio's in Halifax en Stockholm. Gedurende de volgende twee jaren wil het bedrijf nog eens 200 miljoen euro besparen.

Ubisoft heeft de laatste jaren wisselend succes met zijn games. Zo viel de verkoop van het miljoenenproject Star Wars Outlaws tegen. Zover bekend is het begin vorig jaar uitgekomen Assassin's Creed Shadows wel een verkoopsucces.

▼ Volgende artikel
De eerste volledige Toy Story 5-trailer is gearriveerd
Huis

De eerste volledige Toy Story 5-trailer is gearriveerd

Na een korte teaser vorig najaar is deze week de eerste volledige trailer van de aankomende animatiefilm Toy Story 5 uitgebracht.

In het vijfde deel van de uiterst succesvolle Pixar-animatiefilmreeks maakt het levende speelgoed kennis met de Lilypad. Dat is een tablet waar alle aandacht naar uit gaat en dus een bedreiging vormt voor het speelgoed.

Met dat concept speelt de film slim in op de hedendaagse tijd. Tablets en smartphones zijn immers niet meer weg te denken uit de hedendaagse maatschappij, ook onder de jeugd. Lilypad luistert zelfs altijd mee, een duidelijke referentie naar de vrees dat onze smartphones ook alles wat we doen vastleggen.

Woody, Buzz en het andere speelgoed dat we nog kennen uit de vorige vier Toy Story-films zal er in ieder geval een stokje voor proberen te steken. Hoe dat afloopt, is vanaf 19 juni in de Amerikaanse bioscopen. Vaak is de Nederlandse premièredatum een dagje eerder op donderdag - in dit geval 18 juni - en waarschijnlijk geldt dat ook voor Toy Story 5.

Watch on YouTube