ID.nl logo
Zo voeg je acties toe aan Outlook.com
© Reshift Digital
Huis

Zo voeg je acties toe aan Outlook.com

Niet alleen de desktopversie van Microsoft Outlook bevat acties in het lint, ook in het online Outlook.com kun je zogenaamde snelle acties gebruiken om taken uit te voeren zonder dat je verdwaalt in allerlei menu’s. Je moet ze alleen eerst activeren. Interessant is dat je die acties kunt toevoegen en verwijderen op basis van op je dagelijkse manier van werken.

Stap 1: Acties aanpassen

De online maildienst Outlook.com heeft altijd al snelle acties ondersteund, maar in het begin ging het over slechts een handvol functies die je kon toepassen om je Postvak IN op te ruimen. Ondertussen is het aanbod snelle acties toegenomen en maakt het deel uit van de optie Acties. Ga naar www.outlook.com en meld je aan met je gebruikersnaam en wachtwoord. Daarna klik je in de rechterbovenhoek op het tandwielpictogram en vervolgens onderaan op de link Alle Outlook-instellingen weergeven. In het volgende dialoogvenster klik je in de linkerkolom op de knop E-mail zodat je in de middenkolom bij de knop Acties aanpassen kunt.

©PXimport

Stap 2: Berichtenlijst

Deze snelle acties verschijnen als pictogrammen naast de namen van afzenders en naast de onderwerpregels in de berichtenlijst. Hier vink je gewoon de functies aan die je nuttig lijken wanneer je door de lijst met berichten gaat. Functies die je nooit gebruikt, vink je uiteraard uit. Hier heb je de keuze uit zes acties: Verwijderen, Archiveren, Vastmaken, Markeren als gelezenof ongelezen, Vlag toevoegen en Verplaatsen naar een map. Op dit moment kun je slechts vier acties toevoegen in deze rubriek.

©PXimport

Stap 3: Berichtenoppervlak en Werkbalk

Daarna pas je in de rubriek Berichtoppervlak de reeks acties aan die je wilt gebruiken wanneer je een bericht leest. En hier is de keuze al veel ruimer. Hier zie je 22 snelle acties waar we er enkele van opnoemen. Er zijn acties bij om een afzender te blokkeren, om misbruik te melden, om mail te vertalen, om mail te markeren als phishing, om mail af te drukken of om mailregels te maken … Scrol nog iets lager en dan ben je bij de rubriek Werkbalk. Ook hier maak je een selectie van acties en invoegtoepassingen die je binnen klikbereik wilt hebben wanneer je een bericht opstelt. Op die manier kun je met één muisklikje emoji’s, gif-animaties of een sjabloon kiezen, een handtekening invoegen of bijlagen toevoegen.

©PXimport

▼ Volgende artikel
Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht
Huis

Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht

Nintendo heeft geheel onverwachts een Switch 2-upgrade voor Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition aangekondigd en uitgebracht.

De rpg van Monolith Soft kwam oorspronkelijk uit in 2015 op Wii U, maar vorig jaar werd het spel al overgezet naar de Nintendo Switch in de vorm van een 'Definitive Edition'. Nu is daar dus een Switch 2-editie bijgekomen.

Mensen kunnen deze editie los kopen op Switch 2, of - als ze de Switch-versie al hebben - een upgrade van (naar schatting) 5 euro aanschaffen om te upgraden naar de Switch 2-versie. Op 16 april komt er ook een fysieke versie in de winkels te liggen.

De Switch 2-upgrade laat het spel in 4K en 60 frames per seconde op televisie draaien, en in 1080p en 60 fps in handheldvorm. Verdere wijzigingen zijn er voor zover bekend niet. De Switch-versie was al een upgrade ten opzichte van het origineel, met verbeterde graphics en meer verhaal.

Watch on YouTube

Over Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X maakt deel uit van de Xenoblade Chronicles-franchise van Monolith Soft, dat tegenwoordig onderdeel uitmaakt van Nintendo. Er zijn drie hoofddelen in de rpg-serie verschenen, en Xenoblade Chronicles X staat daar los van.

De game speelt zich af in het jaar 2054, waarin de aarde is verwoest. Een kleine groep overlevenden is met een ruimteschip ontsnapt en neergestort op de planeet Mira. In een grote, open spelwereld kunnen spelers op verkenning gaan, en gebruikmaken van een Skell - een soort mech die in een voertuig kan transformeren en kan vliegen.

▼ Volgende artikel
''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5
Huis

''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5

Met de PlayStation State of Play nog vers in het geheugen, de aanloop naar Resident Evil Requiem, recente releases én gloednieuwe aankondigingen is er weer genoeg te bespreken! Simon en Jacco hebben een hartig woordje over voor God of War: Sons of Sparta, maar ook voor de aangekondigde trilogie-remake. Martin is ondertussen in High on Life 2 gedoken, en de jongens duiken ook nog in hun favoriete interviews ooit. Benieuwd welke dat zijn? Check dan snel de aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
01:05 Simon zijn ‘spannende’ carnaval
04:30 E-sportopleiding
10:25 Denis Dyack-interview
14:10 Layers of Fear 3-aankondiging
17:25 Aanloop naar Resident Evil Requiem
25:50 High on Life 2
29:50 Death Howl
39:20 God of War: Sons of Sparta
53:45 Twijfels over God of War-trilogie-remake
57:10 Favoriete interviews
01:07:25 Gecancelde Ubisoft-games
01:11:00 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!