ID.nl logo
Verstuur binnen no-time een creatieve kaart
© Reshift Digital
Huis

Verstuur binnen no-time een creatieve kaart

Altijd al een originele kaart willen versturen, maar niet de inspiratie? Met de app Red Stamp kan je met behulp van standaard templates toch een op maat gemaakte kaart versturen.

De standaard templates zijn onderverdeeld in twaalf verschillende categorieën: thanks, happy, holidays, pop-out, invite, photo, love, kalenders, hello, announce, support en new. De keuze is ontzettend groot, in totaal zijn er meer dan 400 verschillende templates beschikbaar. Zelfs als je een geschikte kaart hebt gevonden, kan je deze in vele gevallen nog veranderen van kleur. Helaas kan je niet zelf een kaart samenstellen.

De kaarten zien er verfrissend, modern en creatief uit, alsof ze direct van een designer bureau komen. Het gebruik is zeer simpel. Heb je een template gekozen met een foto dan kan je deze vervangen door op het icoon te klikken. Je kan een foto inladen via jouw bibliotheek, Facebook of Instagram. Daarnaast kan je ook de tekst aanpassen. Hierbij kan je zelf een tekst typen, of een standaard tekst invoegen. Deze teksten zijn wel allemaal in het Engels.

Als de kaart volledig naar wens is, kan deze gedeeld worden op tal van manieren. Naast het online verzenden via Facebook, e-mail of Twitter kan je de kaart ook per port versturen. Hiervoor moet je echter wel een account hebben bij Red Stamp. Voor het internationaal verzenden staat dan wel een wachttijd van twee tot drie weken.

Kortom

De app ziet er stylish uit en biedt de gebruiker de mogelijk tot het creëren van leuke kaarten. Met een aantal drukken op de knop heb je binnen no-time een creatieve kaart liggen die je zowel online als offline kan versturen!

▼ Volgende artikel
Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht
Huis

Switch 2-editie van Xenoblade Chronicles X uitgebracht

Nintendo heeft geheel onverwachts een Switch 2-upgrade voor Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition aangekondigd en uitgebracht.

De rpg van Monolith Soft kwam oorspronkelijk uit in 2015 op Wii U, maar vorig jaar werd het spel al overgezet naar de Nintendo Switch in de vorm van een 'Definitive Edition'. Nu is daar dus een Switch 2-editie bijgekomen.

Mensen kunnen deze editie los kopen op Switch 2, of - als ze de Switch-versie al hebben - een upgrade van (naar schatting) 5 euro aanschaffen om te upgraden naar de Switch 2-versie. Op 16 april komt er ook een fysieke versie in de winkels te liggen.

De Switch 2-upgrade laat het spel in 4K en 60 frames per seconde op televisie draaien, en in 1080p en 60 fps in handheldvorm. Verdere wijzigingen zijn er voor zover bekend niet. De Switch-versie was al een upgrade ten opzichte van het origineel, met verbeterde graphics en meer verhaal.

Watch on YouTube

Over Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X maakt deel uit van de Xenoblade Chronicles-franchise van Monolith Soft, dat tegenwoordig onderdeel uitmaakt van Nintendo. Er zijn drie hoofddelen in de rpg-serie verschenen, en Xenoblade Chronicles X staat daar los van.

De game speelt zich af in het jaar 2054, waarin de aarde is verwoest. Een kleine groep overlevenden is met een ruimteschip ontsnapt en neergestort op de planeet Mira. In een grote, open spelwereld kunnen spelers op verkenning gaan, en gebruikmaken van een Skell - een soort mech die in een voertuig kan transformeren en kan vliegen.

▼ Volgende artikel
''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5
Huis

''Deze God of War stelt teleur!'' - Power-Up Podcast #5

Met de PlayStation State of Play nog vers in het geheugen, de aanloop naar Resident Evil Requiem, recente releases én gloednieuwe aankondigingen is er weer genoeg te bespreken! Simon en Jacco hebben een hartig woordje over voor God of War: Sons of Sparta, maar ook voor de aangekondigde trilogie-remake. Martin is ondertussen in High on Life 2 gedoken, en de jongens duiken ook nog in hun favoriete interviews ooit. Benieuwd welke dat zijn? Check dan snel de aflevering, baklap!

Watch on YouTube

00:00 Intro
01:05 Simon zijn ‘spannende’ carnaval
04:30 E-sportopleiding
10:25 Denis Dyack-interview
14:10 Layers of Fear 3-aankondiging
17:25 Aanloop naar Resident Evil Requiem
25:50 High on Life 2
29:50 Death Howl
39:20 God of War: Sons of Sparta
53:45 Twijfels over God of War-trilogie-remake
57:10 Favoriete interviews
01:07:25 Gecancelde Ubisoft-games
01:11:00 Outro

Je kan ook de podcast beluisteren hieronder of via deze link!