ID.nl logo
Huis

Review: Beam-lamp met Android en projector is duur hebbedingetje

Het Nederlandse Beam Labs heeft een lamp met ingebouwde projector en Android-besturingssysteem ontwikkeld. Na een succesvolle Kickstartercampagne is de Beam nu wereldwijd te koop voor 499 euro. PCM bekeek de lamp om te kijken hoe hij werkt.

Wat is het?

Een lamp met Android en een ingebouwde projector: dat hebben we nog niet eerder gezien. De vraag is dan ook wat het bestaansrecht van het apparaat is. Volgens de makers is Beam handig omdat het een normale lamp is met slimme functionaliteiten. Door hem op een vlakke ondergrond, muur of plafond te richten kun je met de smartphone-app foto's, films, spelletjes of apps projecteren. Of dat nut heeft is een tweede, Beam claimt dat de lamp je huis gebruiksvriendelijker maakt. Een filmavondje in bed zonder grote projector, kinderen spelletjes laten spelen op de muur of het weerbericht op de eettafel: het zijn een paar van de mogelijkheden. 

Ontwerp

De Beam, enkel verkrijgbaar in het zwart, is ongeveer zo groot als je hand en weegt 400 gram. De plastic behuizing met matte afwerking voelt vrij fragiel en goedkoop aan, en wordt ondanks de aanwezigheid van kleine ventilatoren vrij warm bij gebruik. Hij maakt ook een zacht zoemgeluid, maar dat is niet zó storend dat je er last van hebt bij het kijken van een film. Wel hadden we een meer premium ontwerp verwacht van zo’n dure gadget.

De lamp heeft twee ingebouwde 2 Watt-speakers die aardig hard kunnen. De geluidskwaliteit is echter niet zo goed en dus is het fijn dat je de Beam aan je bluetooth-speaker(s) kan koppelen om van beter geluid te kunnen genieten. Het apparaat bevat verder een kleine draairing om de scherpte van de projector te regelen en met de grote draairing wissel je tussen horizontaal en verticaal beeld. De aan- en uitknop aan de bovenkant van de Beam laat je op zijn beurt schakelen tussen de projector en normaal licht uit de 24 led lampjes. In de Beam-app kun je de lamp dimmen en dat is wel zo handig. Beeldaansluitingen en een usb-poort ontbreken, waardoor je de Beam niet via kabels met je pc of mobiele apparaat kan verbinden. Dit gaat enkel via wifi.

Over het relatief korte snoer van 1,80 meter zijn we niet zo enthousiast. Wanneer je de Beam op het stopcontact aansluit, heb je mogelijk een verlengsnoer nodig om de lamp op de juiste plek te zetten. Je tweede optie is de Beam in een E26/E27 fitting draaien. In het plafond bijvoorbeeld, zodat de lamp recht naar beneden schijnt en projecteert. 

©PXimport

Projector

Net als bij een normale projector moet je je vooraf goed afvragen waar je de Beam op wil richten. De twee meest logische opties zijn op een muur of recht naar beneden (op een tafel bijvoorbeeld). Beide opties hebben echter hun beperkingen. Wanneer je op de muur wil projecteren, heb je een (vrij) donkere ruimte nodig met een lege muur die voor het beste resultaat ook vrij is van behang.

Bovendien kun je de Beam niet op de grond leggen: dan schijnt hij te laag. Je hebt dus iets nodig waar je de Beam op kan plaatsen of aan kan bevestigen. Beam Labs verkoopt zelf een speciale standaard, maar die is met 180 euro flink aan de prijs. Kies je ervoor om de Beam in een plafondfitting te draaien, dan projecteert en schijnt hij als een ‘echte lamp’ naar beneden. Hierbij is echter de vraag: wat wil je op bijvoorbeeld een tafel of de grond projecteren? Twee uur lang vanuit een onnatuurlijke hoek naar je tafel staren voor een film klinkt als een slecht plan. Het weerbericht of je agenda (waarover later meer) tonen bekijken tijdens het ontbijt kan, maar de projector op de muur richten lijkt meer mogelijkheden te bieden.

Zo kun je ook bepalen hoe groot je het beeldformaat wilt. Hoe dichter de Beam bij de muur istaat hoe kleiner het beeld. Op een paar meter afstand projecteert hij een beeldformaat van maximaal 120 inch. Groot genoeg voor een projector, maar kijkend naar de even dure concurrentie valt de scherpte van het beeld tegen. Die hebben veelal een HD-scherm (1280 bij 720 pixels), terwijl de Beam een resolutie van 854 bij 480 pixels heeft.

Het zorgt voor een vrij onscherpe weergave en dat merk je op zowel een kleiner als groter beeldformaat. De lichtopbrengst van honderd Lumen zorgt er bovendien voor dat het scherm in een verlichte ruimte minder goed leesbaar is, en het contrast is laag. In deze prijsklasse zijn er genoeg modellen die hier beter op scoren. De geclaimde levensduur van de lamp is met twintigduizend uren daarentegen opvallend lang.

©PXimport

Software

Wat de Beam onderscheidt van andere projectors, is zijn software. Hij is voorzien van wifi en draait op een nagenoeg kale Android 4.2-versie. Onveilig, want dit besturingssysteem is al jaren oud en wordt niet meer geüpdatet. De Beam kan enkel worden bediend via de Beam Remote-app, die beschikbaar is voor Android (4.0 of hoger) en iOS (versie 8.0 of hoger). Je stelt de slimme lamp binnen tien minuten in, koppelt je Google-account en kan eventueel nog extra Beams toevoegen. Vervolgens ben je klaar en krijg je een startscherm te zien met geïnstalleerde applicaties, de tijd en datum en snelkoppelingen naar het volledige appoverzicht en de Android-instellingen.

Door in de Remote-app te wisselen tussen het touchpad, keypad en toetsenbord, bedien je de Beam. Onderaan het scherm zijn knoppen geplaatst voor onder meer ‘terug’, ‘thuis’ en het aan- en uitzetten van de lamp. De Remote-app zit goed in elkaar en werkt na wat gewenning prima, al blijft het wat onpraktisch omdat je ogen wisselen tussen de app en de projector. Handig is de Miracast-ondersteuning, waarbij de projector het scherm van je smartphone of tablet weergeeft.

Apps

Omdat de lamp is uitgerust met Google-apps en de Play Store, heb je de keuze uit een enorm appaanbod. Het is dan ook vreemd dat de Beam slechts 8GB intern geheugen heeft, waarvan je 4GB kan gebruiken. Een micro-sd-kaartje in het apparaat stoppen is niet mogelijk. Grote games installeren zit er dus niet in, en bij apps geldt het vol-is-vol-principe. Onthoud ook dat veel apps zijn ontworpen voor een verticale (smartphone)weergave, terwijl de Beam zich focust op horizontaal beeld. Zoals eerder gezegd kun je de lamp dan draaien.

Applicaties die zich goed lenen voor de projector, denk aan Spotify, Netflix, YouTube en Plex, ondersteunen gelukkig een horizontale weergave. Dat geldt ook voor de tv-apps van bijvoorbeeld KPN en Google Foto’s voor wanneer je je vakantiefoto’s wil laten zien. Het opstarten en afspelen van dit soort media werkt naar behoren. Zaken als internetten en het spelen van Angry Birds zijn ook mogelijk, maar voelen meer aan als een gimmick op een geprojecteerd beeldscherm.

©PXimport

Beam Labs heeft zelf ook vier applicaties uitgebracht. Calendar toont je Google-agenda voor vandaag, Weather laat de weersvoorspellingen zien en Clock projecteert een eenvoudige analoge klok. De meest interessante is Beam Actions: een zelfontworpen programmaatje dat je laat kiezen uit tientallen, zo niet honderden acties die op een gepland moment worden uitgevoerd. Het idee en de werking doen sterk denken aan IF This Then That (IFTT), maar Beam Labs geeft aan dat er geen technische koppeling is. Een voorbeeld van Beam Actions: wanneer je aangeeft wat het MAC-adres van je moeders smartphone is, herkent de lamp dat ze thuiskomt en gaat hij aan.

Je kan daaraan toevoegen dat hij vervolgens een website (zoals PCM) opent of een YouTube-filmpje afspeelt. Of: de Beam die doordeweeks om 6:30 een wekkergeluid produceert en het weerbericht of agenda toont. Beam Labs laat weten in gesprek te zijn met niet nadergenoemde partijen om meer mogelijkheden naar de software te brengen.

Conclusie

De Beam is een goed voorbeeld van een mooi Kickstarterproject dat veel geld ophaalt, maar in de praktijk zijn mankementen heeft. Die zitten in het ontwerp en de hardware, want de software heeft Beam Labs goed voor elkaar. Het open Android-besturingssysteem met Play Store en een goedwerkende Remote-app maken de projector een stuk gebruiksvriendelijker en uitgebreider dan de concurrentie. Helaas ontbreken praktische zaken als een usb-poort en kan het beperkte interne geheugen niet worden vergroot, waardoor je weinig lokale media op de Beam kwijt kan. Daarnaast valt de beeldkwaliteit tegen en hadden we een degelijker ontwerp verwacht.

Bij elke projector/beamer is het de vraag waar je hem op richt. De Beam valt op omdat hij in een lampfitting past, maar een killer feature vinden we het niet. En dat beeld hebben we in het algemeen bij de Beam. De makers hebben een tof idee uitgewerkt naar een product dat voor een eerste versie aardig goed werkt, maar met 499 euro even duur is als een normale projector/beamer. Een zonder Android en zonder app, maar met een betere beeldkwaliteit en ontwerp met meer functies. Aan jou de vraag wat je belangrijker vindt. 

©PXimport

Oké
Plus- en minpunten
  • Gebruiksvriendelijk door Android
  • Compact, makkelijk mee te nemen
  • Te duur
  • Beeldkwaliteit matig
▼ Volgende artikel
Pak je voordeel met alle Amazon Echo- en Kindle-producten
© ID.nl
Huis

Pak je voordeel met alle Amazon Echo- en Kindle-producten

Niets zo fijn als een complete webshop waar je alles vindt met betrekking tot het inrichten van een slim huis. Dat is wat tink te bieden heeft: alles wat je nodig hebt voor smart living vind je in de ruime catalogus van deze webshop. Alle merken hebben ze in huis, en onlangs zijn ook de nieuwste Amazon Echo-producten aan het assortiment toegevoegd.

Partnerbijdrage - in samenwerking met tink

Compleet aanbod

Op de webshop van tink kun je terecht voor een veelzijdigheid aan smarthomeproducten. Onlangs lanceerde Amazon een hele reeks nieuwe Echo-producten; de apparaten die je thuis installeert en waarmee je je slimme huis kunt aansturen. De nieuwe Echo-producten helpen je veel in huis te automatiseren met smarthome-apparatuur.

En ook nieuw en handig: De spraakassistent van Amazon - Alexa - is nu volledig Nederlandstalig. Of je nu wilt weten wat voor weer het wordt of de verlichting in de keuken wilt aanzetten: je vraagt het gewoon in het Nederlands. Geef commando’s als "Alexa, draai meezingers" om direct te genieten van muziek via Spotify, Apple Music of Amazon Music. Ook voor je favoriete radiozenders, het laatste nieuws of de uitslagen van je voetbalclub kun je bij haar terecht. Ter vermaak kan ze zelfs een liedje zingen of een verhaaltje voorlezen. Bovendien leert Alexa continu bij, waardoor deze steeds meer nieuwe vaardigheden en functies krijgt.

Compatibel met tal van apparaten

De Amazon Echo-producten en de Alexa spraakassistent zijn compatibel met een groot aantal smarthomeproducten. Zo kun je met een enkele Nederlandstalige opdracht als ‘lichten aan in de woonkamer’ je Philips Hue- of IKEA Trådfri-lampen inschakelen of laat je je huishoudelijke apparaten van Samsung bedienen met de SmartThings-koppeling. Veel Amazon Echo-apparaten zijn bovendien voorzien van een Zigbee-hub, waardoor je vrijwel alle Zigbee-apparaten, zoals de bekende Hue-lampen, direct kunt aansturen. Alle nieuwe Echo-producten vind je in de shop van link. We nemen de producten kort met je door.

Amazon Echo Show 8 - €199,99

Deze Amazon Echo Show 8 is voorzien van een een 8,68‑inch aanraakscherm met een resolutie van 800 × 1340 pixels en een in‑cell capacitieve touch‑technologie. Dit is dezelfde aanraaktechnologie die op smartphones wordt gebruikt. Het apparaat draait op Amazons eigen AZ3 Pro‑chip, een 64‑bit SoC met twee A78‑kernen en vier A55‑kernen en Wi‑Fi 6e‑ondersteuning.

De 13‑MP‑camera met auto‑framing en 3,3× zoom staat boven het scherm, samen met vier microfoons en een schuifje om de camera fysiek af te schermen. Het ingebouwde Zigbee/Matter/Thread‑huisautomatisatiecentrum en Bluetooth 5.3 bieden brede connectiviteit voor een scala aan apparaten . De audio komt van een 2,8‑inch woofer en twee full‑range drivers met een gezamenlijk vermogen van 40 watt en ondersteuning voor ruimtelijk geluid.

Amazon Echo Dot - € 64,99

De Echo Dot is een compacte bolvormige slimme luidspreker met een diameter van slechts 10 centimeter en een gewicht van 340 gram. Binnenin zit een MediaTek MT8519‑processor met vier ARM Cortex‑A55‑kernen op 1,8 GHz en 512 MB LPDDR4‑geheugen.

De luidspreker heeft een volledig bereik met een frequentierespons tussen 100 Hz en 40 kHz. De Dot ondersteunt Wi‑Fi tot 802.11ac en Bluetooth 5. Het werkt als smart‑home‑hub voor Matter en Thread en heeft een microfoon met fysieke dempknop.

Amazon Echo Show 11 - € 239,99

De Echo Show 11 heeft een groter 10,95‑inch full-hd-scherm met een resolutie van 1200 × 1920 pixels en een in‑cell capacitieve aanraaklaag. De 13‑megapixelcamera beschikt over auto‑framing en 3,3× digitale zoom. Onder de motorkap vinden we een AZ3 Pro‑processor met twee A78‑kernen (1,8 GHz) en vier A55‑kernen (2 GHz). Draadloze connectiviteit vinden in Wi‑Fi 6e en Bluetooth 5.3 en er is ondersteuning voor Zigbee, Matter en Thread.

Het audiosysteem bevat een 2,8‑inch woofer en twee full‑range drivers met een gezamenlijk vermogen van 40 watt en frequentiebereik van 90 Hz tot 40 kHz. Een fysieke microfoonschakelaar en multi‑room‑functie maken de Echo Show 11 compleet. Je kunt deze Echo Show ook in een 2-pack-variant aanschaffen, zodat je er bijvoorbeeld eentje beneden hebt, en een in de slaapkamer.

Handige combi-sets

Op tink.nl vind je verschillende combinatie-sets met allerlei handige producten bij elkaar in één pakket. Bijvoorbeeld een Echo Show 11 in combinatie met een slimme deurbel van Amazon, of in combinatie met een slimme thermostaat van tado. Die combinatie-sets zijn in vrijwel alle gevallen zelfs goedkoper dan wanneer je de producten los zou kopen. Bovendien betaal je bij tink nooit verzendkosten, ongeacht de prijs van het product, dat is pas mooi meegenomen!

Amazon Echo Show 5 - € 109,99

De Amazon Echo Show 5 heeft een 5,5‑inch scherm met 960 × 480 pixels met een compacte driehoekige behuizing van 147 × 91 × 82 millimeter en weegt 456 gram. De MediaTek MT8169B‑octacoreprocessor en 1 GB RAM zorgen voor snelle bediening en afhankdelijk van je opdrachten .Er is een 2‑MP‑camera met fysieke sluiter en microfoonknop voor privacy. Connectiviteit omvat Wi‑Fi 5 (802.11ac) en Bluetooth 5.0.

De Echo Show 5 heeft geen ingebouwde smart‑home‑hub. Het geluid komt van een enkele 1,75‑inch full‑range driver en de speaker wordt gevoed door een 21‑watt netadapter. Multi‑room‑ondersteuning en een netsnoer worden meegeleverd. Je kunt de Amazon Echo Show 5 ook aanschaffen in een 2-pack variant.

Amazon Echo Dot Max - € 109,99

Deze Echo Dot Max is een krachtigere versie van de Dot en heeft een wat groter formaat. Binnenin draait de AZ3‑chip met 1 GB DDR4‑geheugen en 1 GB pNAND‑opslag. Hij fungeert als bridge voor Zigbee, Matter en Thread en ondersteunt Wi‑Fi 6e en Bluetooth 5.3.

De audioconfiguratie bestaat uit een 2,5‑inch woofer en 0,8‑inch tweeter met een frequentierespons van 53 Hz tot 16 kHz. Vier microfoons met fysieke mute‑knop zorgen voor stemopdrachten. Door de fysieke microfoonknop waarborg je je privacy.

Amazon Echo Studio - € 239,99

De Echo Studio is een cilindrische stevige luidspreker met een gewicht van 1,63 kilogram. Hij gebruikt vier A55‑cores tot 2,0 GHz en 2 GB LPDDR5‑geheugen en ondersteunt Wi‑Fi 6e en Bluetooth 5.3.

Qua audio zit je helemaal goed, want het bestaat uit meerdere luidsprekerdrivers (woofers en full‑range) met frequentiebereik van 40 Hz tot 20 kHz en Dolby Atmos‑ondersteuning. De Vega OS‑software biedt ondersteuning voor Alexa, Matter, Thread en Zigbee. Met de bijbehorende Echo-app kun je de bass‑ en treble‑instellingen aanpassen.

Lekker lezen!

Heb je niets met een slim huis en ben je meer van het lezen? Ook daarvoor kun je terecht bij tink, want verschillende Amazon Kindle e-readers zitten eveneens in het assortiment. We nemen de drie belangrijkste modellen even kort met je door.

Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - € 299,99

De Kindle Colorsoft Signature Edition beschikt over een 7‑inch kleurenscherm met 150 ppi voor kleurweergave en 300 ppi voor zwart‑wit, ondergebracht in een dunne behuizing. De Signature Edition is wat luxer uitgerust, onder meer door het automatisch aanpassen van de helderheid van de verlichting aan de omgeving, waardoor je ogen minder snel vermoeid raken. Lezen is nu nog natuurlijker, of het nu dag of nacht is.

De e-reader weegt slechts 218 gram en licht daardoor lekker in de hand. De e-reader ondersteunt Wi‑Fi 5 en Bluetooth 5.0 en laadt via usb-c of Qi‑draadloos. Een adapter wordt niet meegeleverd. De interne opslag van 32 GB wordt ondersteund door een 2310 mAh‑accu die wekenlang lezen mogelijk maakt; de reader is daarnaast IPX8‑waterdicht.

tink Plus

Ook handig: tink biedt een extra service aan: tink Plus. Met tink Plus krijg je extra voordeel op je aankopen, word je als eerste op de hoogte gehouden van nieuwe producten en krijg je toegang tot leuke deals. En nog leuker: tink Plus is helemaal gratis! Geen abonnementskosten!

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - € 199,99

De Kindle Paperwhite Signature Edition heeft een 6,8‑inch E‑Ink‑scherm met 300 ppi en instelbare frontverlichting in een compacte behuizing van 176,72 × 127,56 × 7,83 millimeter en weegt maar 214 gram. De reader beschikt over 32 GB interne opslag. De helderheid van het scherm wordt ook bij deze Kindle automatisch aangepast aan de omgeving. Qua connectiviteit ondersteunt deze Kindle Wi‑Fi a/b/g/n/ac en Bluetooth 2.1/3.0/4.1.

Een 1900 mAh‑Li‑ion‑polymeeraccu biedt een batterijduur tot maar liefst 12 weken. De reader is IPX8‑waterdicht, ondersteunt Audible‑luisterboeken via Bluetooth en wordt geleverd met een usb-c-kabel en natuurlijk een handleiding. De adapter wordt niet meegeleverd, maar iedere usb-c-adapter is in principe geschikt om deze Kindle op te laden.

Amazon Kindle Colorsoft - € 269,99

De Kindle Colorsoft is een lichtere variant van de Signature Edition. Het 7,05‑inch scherm heeft een resolutie van 150 ppi voor kleurweergave en 300 ppi voor zwart‑wit. De reader meet 176,73 × 127,56 × 7,83 millimeter en weegt 215 gram. Binnenin zit een MTK MT8113S‑dual‑coreprocessor op 2 GHz met 1 GB RAM en 2310 mAh‑accu; er is 16 GB interne opslag.

Connectiviteit voor deze e-reader bestaat uit Wi‑Fi 5 en Bluetooth 5.0, opladen doe je via een usb-c-kabel. De reader is IPX8‑waterdicht en compatibel met een optionele EMR‑stylus. In de verpakking vind je naast de e-reader een usb-c-oplaadkabel (zonder adapter) en een snelstartgids

▼ Volgende artikel
Switch-versie van Dispatch is gecensureerd
Huis

Switch-versie van Dispatch is gecensureerd

Belangrijk om te weten voor iedereen die Dispatch op een Switch of Switch 2 wil aanschaffen: de game is op die platforms gecensureerd, en dit kan niet uitgezet worden.

Dispatch kwam afgelopen jaar al uit op platforms als pc en PlayStation 5, en is sinds eerder deze week ook te koop voor Nintendo Switch en Nintendo Switch 2. Veel Switch-gamers keken al lange tijd uit naar de release van deze geprezen indiegame.

Censuur in Dispatch

Nu blijkt echter dat Dispatch op Switch-consoles gecensureerd is. De game bevat zo nu en dan scènes waarin (getekende) naaktheid voorkomt. Ook zitten er andere volwassen beelden in, zoals het opsteken van een middelvinger. In de andere platformversies zit er als optie de mogelijkheid deze beelden te censureren, maar spelers kunnen dit zelf bepalen door het aan of uit te zetten.

Op Switch en Switch 2 blijkt dit dus niet het geval: daar is het censuur vooralsnog verplicht. Volgens Dispatch-ontwikkelaar AdHoc (via Eurogamer) is dit gedaan omdat de game aan bepaalde regels moet doen om op de Nintendo eShop uit te komen.

Het lijkt er dan ook niet op dat er een patch uitkomt waarmee spelers het alsnog zelf kunnen bepalen, al is de kritiek online niet mals. Mocht die kritiek groeien, dan wordt er wellicht alsnog wat aan gedaan, maar dit is vooralsnog niet bevestigd.

Mogelijk heeft het te maken met strengere regels in bepaalde regio's - zoals Japan. Het zou kunnen dat AdHoc er voor heeft gekozen één versie van het spel voor alle regio's uit te brengen, waardoor het censuur voor alle regio's geldt. In Japan is de PS5-versie van de game bijvoorbeeld ook gecensureerd.

Nintendo heeft in een statement aan NintendoLife niet veel meer duidelijkheid gegeven over de situatie. Het bedrijf benadrukt dat leeftijdsclassificaties door onafhankelijke organisaties worden gegeven, maar dat het ook zelf richtlijnen voor zijn platforms heeft. "We informeren partners wanneer hun games niet aan deze richtlijnen voldoen, maar Nintendo past zelf niet de content van partners aan."

Watch on YouTube

Nintendo en volwassen games

Nintendo zelf heeft in het verleden enkele controversiële keuzes gemaakt rondom censuur. Nintendo's spelcomputers staan er om bekend dat ze voor de hele familie bedoeld zijn, en in het verleden zorgde dit er bijvoorbeeld voor dat rood bloed met een andere kleur werd vervangen.

De laatste jaren leek Nintendo echter steeds coulanter te worden op het gebied van het vertonen van geweld en andere volwassen beelden in games. Diverse andere Switch 2- en Switch-games tonen wel volwassen materiaal, dus het is niet duidelijk waarom Dispatch dan toch gecensureerd is. Wellicht ligt het aan de combinatie met de tekenfilmachtige beelden in de game.

Over Dispatch

Dispatch draait om de aan lager wal geraakte superheld Robert Robertson. Tegenwoordig vult hij zijn tijd met een kantoorbaan, waarbij hij de administratie van andere superhelden verzorgt. Toch hoopt hij zelf uiteindelijk ook weer de held uit te kunnen hangen.

De game heeft daarmee een focus op het narratief, en doet daardoor meer dan eens denken aan de adventuregames van Telltale Games. Ontwikkelaar AdHoc bestaat dan ook gedeeltelijk uit voormalige werknemers van de studio achter de The Walking Dead-spellen.

Dispatch heeft daarbij een sterrencast die de rollen van de personages vervullen. Denk aan Aaron Paul (in de rol van de hierboven genoemde Robert), Jeffrey Wright (The Last of Us, Westworld, Matthew Mercer en Laura Bailey.

Dispatch is gestructureerd als een seizoen van een serie - de game kwam uit verspreid over meerdere episodes. AdHoc heeft eerder al laten weten dat een 'tweede seizoen' wordt overwogen.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.