Philips 55OLED807/12 (2022)
9/10
Score
De Pluspunten
  • Mooie beeldverwerking, met slimme lichtsensor
  • Zeer goede HDR-beelden, universele HDR-ondersteuning
  • Vierzijdige Ambilight Plus
  • Uitstekend geluid, Dolby Atmos
  • HDMI 2.1 met alle gamefeatures
  • Draaivoet
  • Rijke Android TV-omgeving en DTS Play-Fi
De Minpunten
  • Slechts twee HDMI 2.1-aansluitingen
  • Remote veroorzaakt soms foute toetsaanslagen
Productprijzen
Prijzen worden geladen...
PHILIPS 55OLED807/12
  • Adviesprijs: 1.999 euro
  • Wat: Ultra HD OLED-tv
  • Schermformaat: 55 inch (139 cm), vlak
  • Afmetingen: 1.225 x 771 x 236 mm (incl. voet)
  • Gewicht: 21,4 kg (incl. voet)
  • Verbruik: SDR 84 (G) / HDR 77 watt (G)
Voor gamers en streaming is alles aan boord
Review Philips 55OLED807/12 – Alle OLED-genot plus Ambilight
Foto: Dean Wu 吳柏增
Overtuigende OLED beeldkwaliteit
Knappe beeldverwerking en slimme lichtsensor
Het OLED-paneel levert samen met de processor ook zeer goede bewegingsscherpte. Helaas, Black Frame Insertion is niet meer beschikbaar, we zagen dat overigens ook al op de LG modellen die geen 120 Hz BFI meer aanbieden, maar enkel 60Hz. Vermits die oplossing zichtbaar flikkert, vinden we het niet zo erg dat Philips het volledig geschrapt heeft.