ID.nl logo
Review Engwe N1 Air – Deze e-bike til je zo op
© Rens Blom
Mobiliteit

Review Engwe N1 Air – Deze e-bike til je zo op

De Engwe N1 Air is een e-bike van 17 kilo, wat opvallend licht is voor een elektrische fiets. De Chinese fabrikant hanteert bovendien geen zware prijs: je koopt de N1 Air voor circa 1400 euro. In deze review delen we onze ervaringen na twee maanden fietsen op de e-bike.

Uitstekend
Conclusie

De Engwe N1 Air is een stoer ogende e-bike die opvallend licht is, zonder afbreuk te doen aan de bouwkwaliteit of fietservaring. De e-bike rijdt prettig, biedt een prima accuduur voor woon-werkverkeer of pleziertochtjes en heeft veel functies. Houd er wel rekening mee dat de accuduur niet uitzonderlijk lang is en dat de fiets geen geïntegreerd slot heeft. Gelet op de adviesprijs van 1500 euro – maar al een tijd te koop voor 1400 euro – vinden we dat de Engwe N1 Air een goede prijs-kwaliteitsverhouding biedt.

Plus- en minpunten
  • Stoer, lichtgewicht ontwerp
  • Comfortabele fietservaring
  • Scherpe prijs
  • Onhandig achterlichtje
  • Geen geïntegreerd slot
  • Geen bagagedrager

Engwe is nog geen bekend merk in Nederland, maar doet flink zijn best om daar verandering in te brengen. Een interessante strategie, als je weet dat er het afgelopen jaar best wat bekendere e-bikemerken failliet verklaard zijn. Is de markt verzadigd of boden de gestopte merken niet waar de consument op zit te wachten? Engwe denkt in ieder geval dat de (Nederlandse) fietser op zoek is naar een lichtgewicht e-bike die oogt als een normale fiets. Het merk stuurde zo'n N1 Air naar ons op voor een grondige test.

Montage is snel gepiept

De Engwe N1 Air komt in een grote doos, is zorgvuldig verpakt en grotendeels in elkaar gezet. De montage afronden kun je het beste met twee personen doen, zodat de een de fiets goed kan vasthouden en de ander twee handen vrij heeft om het stuur of het wiel aan de fiets te bevestigen. De handleiding is aan de beknopte kant, maar als we het vergelijken met de eerder geteste Engwe P275 ST, dan verloopt de montage van de N1 soepeler.

©Rens Blom

Eenmaal gemonteerd staat er een fiets voor ons die vanwege zijn stang in het midden meer bedoeld is voor mannen dan voor vrouwen. Voor vrouwen is er de N1 Air ST – even duur en met een lagere instap.

De zadelpen van de fiets is in hoogte verstelbaar en het stuur is indien gewenst wat meer naar voren of achteren te kantelen, zodat je je armen minder of juist meer kunt strekken. De banden zijn van gemiddelde dikte en hebben het de afgelopen maanden goed volgehouden. Deze N1 Air is nadrukkelijk géén fatbike met dikke banden.

©Rens Blom

E-bike van 17 kilo

Sterker nog, de N1 Air lijkt meer een normale fiets dan op een e-bike. De accu (uit de fabriek van Samsung) is onzichtbaar weggewerkt in de onderkant van het frame, en springt netjes los als je het sleuteltje in het gat draait. Een fraaie methode. Een andere reden dat deze e-bike wel een normale fiets lijkt, is zijn gewicht. Compleet gemonteerd – zoals je erop fietst – weegt de Engwe N1 Air circa 17 kilo. Dat is tot tien kilo lichter dan een gemiddelde e-bike, en dat verschil merk je duidelijk. Bij het draaien van de fiets voordat we opstappen tot de fiets een duwtje geven als we hem een helling naar het treinstation op rijden; deze fiets is echt licht.

We kunnen de N1 Air prima optillen en voor onze borst houden, iets dat we liever niet doen met de meeste andere e-bikes. Engwe heeft zijn fiets voorzien van een koolstofvezelframe, dat naast licht ook stevig is. Na twee maanden toeren door dorpen en weilanden oogt de fiets nog als nieuw. We hebben ook niets te klagen over de bouwkwaliteit. Aardig wat mensen in onze directe omgeving vroegen ons de afgelopen tijd welke fiets we aan het testen waren, en gaven complimenten over het sportieve uiterlijk.

©Rens Blom

Functies

Dat de lichtgewicht N1 Air er fraai uitziet is mooi, maar natuurlijk slechts een deel van het verhaal. De fietservaring wordt bepaald door een combinatie van factoren. En net als bij de P275 ST scoort Engwe ook hier wisselend. Positief zijn we over de kwaliteit van het (vrij smalle) zadel, de trappers en het krachtige losse voorlicht, dat je aan- en uitzet via een knop op het stuur. Die knop hoort bij het relatief grote en goed afleesbare schermpje, waarop je ook je snelheid, mate van trapondersteuning en andere relevante informatie ziet. Het schermpje laat zich eenvoudig bedienen. Er zit ook netjes een bel op het stuur.

©Rens Blom

Minder blij worden we van het achterlicht op de N1 Air. Dat gemonteerde rode lichtje werkt op basis van een klein zonnepaneeltje, en laadt enkel op via licht van de zon. Een onhandig concept voor de vele Nederlanders die hun e-bike in een doorgaans donkere berging stallen. Toen wij op een donkere avond naar een restaurant fietsten, bleek de accu van het achterlicht leeg  en was er geen mogelijkheid om het licht alsnog aan te zetten of op te laden. Om ons zichtbaar te maken in het verkeer en een boete te voorkomen, hingen we daarom maar een spotgoedkoop oplaadbaar lampje aan ons zadel. Het gemonteerde achterlicht opladen lukte pas dagen later, toen de zon scheen en we de fiets buiten konden neerzetten. Ons advies aan wie deze fiets koopt: hang er een eigen, oplaadbaar, achterlicht bij zodat je te allen tijde verlicht op pad kunt.

©Rens Blom

En hoewel het een kwestie van smaak is, zijn we ook minder gecharmeerd van de afwerking boven het achterwiel. De N1 Air ziet er speels uit, maar biedt geen ruimte voor een fietstas, krat boodschappen of klein kind achterop. Bij de Engwe P275 ST waren we juist blij met de brede bagagedrager met een draaggewicht van 25 kilo.

Bij de N1 Air heeft de Chinese fabrikant meer gefocust op slimme functies. Je kunt een gratis app op je smartphone installeren, waaraan je je fiets kunt koppelen via bluetooth. Vanuit de app kun je bijvoorbeeld het voorlicht aan- en uitzetten (niet heel nuttig) en de fiets softwarematig op slot zetten. Probeert iemand je fiets te stelen, dan krijg je een melding op je telefoon én klinkt er een sirenegeluid uit de luidspreker van de fiets. Dat werkt prima en is zo een mooie aanvulling op je fiets op slot zetten via een kettingslot.

Over op slot zetten gesproken: de N1 Air heeft geen geïntegreerd slot. Ook geen simpel slot. Je doet er dus goed aan om een hangslot te regelen.

De fietservaring

Als gezegd hebben we twee – koudere – maanden gefietst op de Engwe N1 Air. Dat is ons overwegend goed bevallen. De fiets ligt prettig op de weg, slipt niet zomaar weg en rijdt voor ons – als man van 185 centimeter lang – comfortabel. We hebben wel gemerkt dat de remmen prima werken, maar niet de meest geavanceerde zijn. Het kan dus lonen om zelf betere remmen te monteren. De e-bike heeft zeven Shimano-versnellingen, waartussen je handmatig kunt wisselen. Wij hebben vooral in de zevende versnelling gefietst, zodat we rustig kunnen trappen als de e-bike ondersteuning geeft.

©Rens Blom

Die trapondersteuning is dik in orde en gaat netjes tot 25 kilometer per uur. Met een windje tegen helpt een wat hogere trapondersteuning om alsnog soepel vooruit te komen – een typische situatie waarin je blij bent dat je op een elektrische fiets rijdt. Bij onze kortere fietstochtjes in dorpen en aangrenzende weilanden houdt de N1 Air het circa 70 tot 80 kilometer vol op zijn 360Wh-accu. Let op: dat is dus in januari en februari geweest. In lente- en zomermaanden kan de accuduur wat beter zijn, omdat een accu meer houdt van die temperaturen. Engwe belooft zelf een accuduur van 100 kilometer. Die belofte zou dus waar kunnen zijn. De accu opladen duurt een paar uur en kan gewoon in je woonkamer aan het stopcontact – een voordeel van de uitneembare accu.  

©Rens Blom

De accu is netjes weggewerkt in het onderste frame.

Tijdens onze testperiode zijn we niet tegen problemen aangelopen. Als de fiets wel een mankement vertoont, kun je contact opnemen met Engwe. Het bedrijf biedt twee jaar garantie. Reserve-onderdelen zien we op moment van schrijven nog niet te koop staan. Houd er ook rekening mee dat je lokale fietsenmaker misschien moeite heeft met het repareren van een e-bike van een minder bekend merk dat geen samenwerkingen heeft met dealers in Nederland.

Conclusie: Engwe N1 Air kopen?

De Engwe N1 Air is een stoer ogende e-bike die opvallend licht is, zonder afbreuk te doen aan de bouwkwaliteit of fietservaring. De e-bike rijdt prettig, biedt een prima accuduur voor woon-werkverkeer of pleziertochtjes en heeft veel functies. Houd er wel rekening mee dat de accuduur niet uitzonderlijk lang is en dat de fiets geen geïntegreerd slot heeft. Gelet op de adviesprijs van 1500 euro – maar al een tijd te koop voor 1400 euro – vinden we dat de Engwe N1 Air een goede prijs-kwaliteitsverhouding biedt.

▼ Volgende artikel
PlayStation State of Play: Alle aankondigingen en trailers
Huis

PlayStation State of Play: Alle aankondigingen en trailers

Sony heeft donderdagavond een nieuwe State of Play uitgezonden. Wij hebben al het grote nieuws en de nieuwste trailers verzameld en een overzicht voor je gemaakt.

God of War: Sons of Sparta nu uit, God of War Trilogy Remake in ontwikkeling

Tijdens de State of Play vannacht kondigde Sony twee nieuwe God of War-projecten aan: een remake van de eerste drie God of War-games, en de 2D-actiegame God of War: Sons of Sparta. Die laatste game wordt vandaag meteen uitgebracht.

God of War: Sons of Sparta betreft een tweedimensionale actie-platformer die zich in de jeugd van Kratos - het hoofdpersonage uit de God of War-reeks - afspeelt. Het gaat om de tijd voordat Kratos de 'God of War' werd, waarbij hij trainde bij de Spartan Agoge met zijn broer Deimos.

Het duo moet vele obstakels en bedreigingen overwinnen en hun volledige training ten volste benutten. Daarbij heeft het spel een retro-achtig, pixelig uiterlijk. God of War: Sons of Sparta is ontwikkeld door Mega Cat Studios in samenwerking met Santa Monica Studio. De game is nu uit voor PlayStation 5.

Er werd ook een remake van de God of War-trilogie aangekondigd. God of War Trilogy Remake zal de eerste drie God of War-games in een nieuw jasje steken. Er werden nog geen beelden getoond, en de ontwikkeling bevindt zich nog in een vroeg stadium. Lees hier het complete nieuwsbericht over de aangekondigde God of War-games.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Ghost of Yotei: Legends-modus arriveert op 10 maart

De vorig jaar aangekondigde Legends-modus voor Ghost of Yotei heeft tijdens de State of Play een releasedatum gekregen, namelijk 10 maart. De modus komt gratis beschikbaar voor alle eigenaren van de game.

De coöperatieve multiplayermodus Legends werd na release van voorganger Ghost of Tsushima ook al aan die game toegevoegd. Ghost of Yotei krijgt een vergelijkbare modus, waarin maximaal vier spelers samen kunnen werken om vijanden te verslaan in meerdere modi. Meer informatie over Ghost of Yotei: Legends is op PlayStation Blog te vinden.

Watch on YouTube

Kena: Scars of Kosmora aangekondigd

Tijdens de State of Play werd Kena: Scars of Kosmora aangekondigd, waarbij spelers een grotere spelwereld dan in het origineel kunnen verwachten. De game moet in de loop van dit jaar op PlayStation 5 en pc verschijnen.

Het eerste deel in de reeks, Kena: Bridge of Spirits, verscheen in 2021, en draaide om de Rot. Dit zijn kleine wezentjes die hoofdpersonage Kena, de Spirit Guide, kan inzetten voor het beïnvloeden van de omgeving. De game, die eerst op PlayStation 5, PlayStation 4 en pc verscheen, kwam later ook naar Xbox. Vooral de kleurrijke graphics vielen bij spelers in de smaak.

Kena is in het vervolg een vergevorderde Spirit Guide. Ze reist naar het mysterieuze eiland Kosmora om een medicijn te vinden voor haar aandoening, maar wordt geconfronteerd met een krachtige corruptie die haar staf breekt. Tijdens haar reis zal ze kennismaken met krachtige geesten die haar bijstaan en haar helpen bij het verslaan van vijanden en oplossen van puzzels.

Watch on YouTube

Marathon-trailer getoond, server slam-test op komst

Tijdens de State of Play werden er nieuwe beelden van Marathon getoond, de nieuwe shooter van Destiny-ontwikkelaar Bungie. Vanaf 26 februari tot en met 2 maart wordt er daarnaast een open bèta voor de game gehouden. Deze 'server slam' is bedoeld om de servers te testen voordat het spel uitkomt.

Marathon is een player-versus-player extraction-shooter met een sciencefictionthema. In de game besturen spelers een soort futuristische huurmoordenaars die ook wel Runners worden genoemd. Spelers verkennen een verloren kolonie op de planeet Tau Ceti IV en vechten het tijdens het verzamelen van loot tegen elkaar uit. Er kan in teamsverband of alleen gespeeld worden.

De releasedatum van Marathon werd eerder al onthuld. De game komt op 5 maart naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam. De standaard editie gaat 39,99 euro kosten. Mensen die de game aanschaffen, krijgen het gehele jaar door nieuwe content voorgeschoteld, inclusief nieuwe maps en evenementen. Daarnaast is er ook een Deluxe Edition voor 59,99 euro beschikbaar. Hierbij ontvangt men onder andere extra cosmetische items voor wapens, een voucher voor een Premium Rewards Pass en 200 'Silk Rewards Pass Tokens'. Tot slot is er een Collector's Edition die via de Bungie Store beschikbaar komt met daarin een Thief Runner Shell-beeldje, een miniatuur WEAVEworm en meer.

Watch on YouTube

Krafton Montreal onthult Project Windless

Tijdens de State of Play werd Project Windless aangekondigd, een singleplayer-openwereld-actie-rpg die zich afspeelt in het universum van de Koreaanse fantasyboekenreeks The Bird That Drinks Tears. Spelers besturen hier een machtige Rekon-krijgen die een adembenemende, door oorlog verscheurde wereld verkent. Daarbij maken vooral de grootschalige slagvelden veel indruk. De onthullingstrailer is hieronder te zien.

Watch on YouTube

Silent Hill: Townfall blijkt een first-person game

Konami brengt weer aan de lopende band nieuwe (en remakes van oude) Silent Hill-games uit. Silent Hill: Townfall werd al in 2022 aangekondigd, maar de eerste gameplaytrailer van het spel die tijdens de State of Play werd uitgezonden onthult dat het om een game met een eerstepersoonsaanzicht gaat - voor het eerst in de horrorreeks.

De door de Schotse studio Screen Burn (bekend van NoCode) ontwikkelde game die door Konami en Annapurna uitgegeven gaat worden draait om een man genaamd Simon Ordell, die een CRTV heeft - een nieuwe versie van de iconische radio uit vele Silent Hill-games. Door het scherm in de gaten te houden, kunnen spelers er achter komen waar vijanden zich bevinden. Silent Hill Townfall komt in de loop van dit jaar naar moderne platforms.

Watch on YouTube

Nieuwe beelden van Saros te zien

Nieuwe gameplaybeelden van Saros kwamen ook voorbij op de State of Play. De game is ontwikkeld door Housemarque, het bedrijf achter Returnal. Net zoals in die game betekent doodgaan helemaal opnieuw beginnen, maar men ontgrendelt wel permanente upgrades die meegenomen kunnen worden naar de volgende ‘run’. Anders dan bij Returnal is dat men in Saros een ‘Second Chance’ heeft, om eenmalig meteen verder te gaan waar ze zijn gestorven.

De releasedatum van Saros was eerder al aangekondigd: het spel verschijnt op 30 april voor PlayStation 5. De game zou eigenlijk op 20 maart al uitkomen, maar werd voor een ruime maand uitgesteld. Mensen die de game reserveren, krijgen 48 uur voor de releasedatum al toegang tot het spel.

Watch on YouTube

Eerste gameplay van Control Resonant getoond

Tijdens de State of Play toonde Remedy Entertainment de eerste beelden van het eind vorig jaar aangekondigde Control Resonant, een vervolg op de culthit Control. In Control Resonant besturen spelers Dylan Faden, de broer van Control-hoofdpersonage Jesse. In plaats van telekinetische gameplay in de Federal Bureau of Control, lopen spelers in dit vervolg rond in de straten van Manhattan, en voert mêleegameplay de boventoon. De game komt in de loop van dit jaar naar PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc.

Watch on YouTube

Death Stranding 2: On the Beach komt naar pc

Death Stranding 2: On the Beach verscheen vorig jaar al voor PlayStation 5, maar komt op 19 maart ook naar pc, zo werd tijdens de State of Play aangekondigd. Het eerste deel kwam eerst ook alleen naar PlayStation 4, maar uiteindelijk ook naar pc en andere platforms.

In de Death Stranding-games besturen spelers Sam Porter Bridges (gespeeld door The Walking Dead-ster Norman Reedus), die als koerier pakketjes bezorgt aan diverse menselijke vestingen. De samenleving is namelijk uit elkaar gevallen na een opmerkelijke gebeurtenis waarbij de grens tussen de wereld van de levenden en het hiernamaals is vervaagd. Het vervolg verplaatst de actie van de Verenigde Staten naar Australië en Mexico.

Watch on YouTube

Een nieuwe trailer van Resident Evil Requiem

In bijna elke presentatie de afgelopen maanden komt er wel een nieuwe trailer van Resident Evil Requiem voorbij, en de State of Play was geen uitzondering. De nieuwe trailer is hieronder te zien.  In de game besturen spelers zowel Leon als Grace, waarbij beide personages unieke gameplay met zich meebrengen. Het spel komt op 27 februari uit voor PlayStation 5, Xbox Series-consoles, Nintendo Switch 2 en pc.

Watch on YouTube

John Wick-game in de maak

Saber Interactive werkt aan een nieuwe John Wick-game. De nog naamloze game zal Keanu Reeves - die de rol van John Wick speelt in de films - bevatten. De game speelt zich jaren voor de Impossible Task af en de lore uit de filmfranchise uitbreiden.

Het creatieve team achter de films zal veel invloed hebben op de game zelf, waaronder regisseur Chad Stahelski. Daarbij zal de vechtstijl uit de films een belangrijke rol spelen in de game, zoals ook uit de trailer blijkt.

Watch on YouTube

Castlevania: Belmont’s Curse is een compleet nieuwe Castlevania

Konami heeft tijdens de State of Play een compleet nieuwe Castlevania-game aangekondigd, genaamd Castlevania: Belmont’s Curse. Daarmee wordt het veertigste jubileumjaar van de franchise gevierd. Het gaat om een tweedimensionale game, net zoals de populairste delen uit de reeks.

Castlevania: Belmont’s Curse wordt ontwikkeld door Evil Empire en Motion Twin, bekend van The Rogue Prince of Persia en Dead Cells.

Watch on YouTube

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.2 op komst

Na de release van de eerste volume is nu ook Metal Gear Solid: Master Collection Vol.2 aangekondigd. Deze collectie bevat de spellen Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots en Metal Gear Solid: Peace Walker. Het is voor het eerst dat Metal Gear Solid 4 op een ander platform dan PlayStation 3 speelbaar wordt. De collectie verschijnt op 27 augustus.

Watch on YouTube

Nieuwe Dead or Alive-game in ontwikkeling

Koei Tecmo werkt aan een nieuwe Dead or Alive-game, die in ieder geval naar PlayStation 5 komt. Dat werd tijdens de State of Play aangekondigd. Meer details buiten een korte teaser trailer werden niet gegeven, maar als zoethoudertje komt op 25 juni dit jaar wel een nieuwe versie van Dead or Alive 6 - met de subtitel Last Round - naar PS5. Deze nieuwe versie van de in 2019 uitgekomen game moet de definitieve editie van het spel worden, en zal zowel als standaard aankoop als free-to-play-versie beschikbaar komen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Meer beelden van Star Wars: Galactic Racer getoond

Het eind vorig jaar aangekondigde Star Wars: Galactic Racer, een racespel gesitueerd in het Star Wars-universum, werd tijdens de State of Play getoond in een nieuwe trailer. In de game kunnen spelers met allerlei landspeeders en speeder bikes bekende locaties uit de Star Wars-franchise bezoeken om mee te doen aan races, zoals op Ando Prime en Jakku.

De game wordt ontwikkeld door Fuse Games, een nieuwe studio van Matt Webster - voorheen de leidinggevende van Burnout- en Need for Speed-ontwikkelaar Criterion Games. Star Wars: Galactic Racer verschijnt in de loop van dit jaar voor PS5, Xbox Series-consoles en pc.

Watch on YouTube

Rayman: 30th Anniversary Edition komt vandaag uit

Er gingen al geruchten over, maar tijdens de State of Play werd Rayman: 30th Anniversary Edition daadwerkelijk officieel aangekondigd. Dit spel maakt de klassieke platformer Rayman speelbaar op moderne platforms, en wel vanaf vandaag - zij het digitaal.

Naast de oorspronkelijke versie bevat de Anniversary Edition meerdere versies van de game, waaronder handheldversies. Daarnaast zijn er 120 extra levels speelbaar uit verschillende bonuspakketten. Er zijn meerdere saveslots, en er is de mogelijkheid om de tijd tot wel zestig seconden terug te spoelen. Verder is er een interactieve documentaire aanwezig. Een fysieke versie moet in juni verschijnen.

Watch on YouTube

Bekijk nieuwe beelden van 007 First Light

Ook 007 First Light kreeg een nieuwe trailer tijdens de State of Play. 007 First Light is een James Bond-game van IO Interactive – de ontwikkelaar van de Hitman-spellen. De afgelopen jaar aangekondigde game betreft een origineverhaal rondom de beroemde Britse geheim agent, en laat spelers dan ook een Bond besturen die nog de fijne kneepjes van het vak leert.

Verder moet 007 First Light de gebruikelijke actie die men van James Bond kent bevatten, waaronder auto-achtervolgingen en infiltratieactie. De game komt op 27 maart naar PlayStation 5, Xbox Series-consoles, Nintendo Switch 2 en pc (via Steam en Epic Games Store).

Watch on YouTube

Legacy Of Kain: Defiance krijgt een remaster, nieuwe Legacy of Kain-game op komst

Tijdens de State of Play werd een remaster van Legacy of Kain: Defiance aangekondigd. Het origineel verscheen in 2003 en komt nu dus naar moderne platforms, om precies te zijn op 3 maart. Het gaat om de derde game in de Soul Reaver-saga, waarbij zowel Raziel als Kain speelbare personages zijn. De remaster wordt ontwikkeld door Crystal Dynamics, en bevat verbeterde graphics, bonusmateriaal, een fotomodus en een nieuwe camera.

Daarnaast werd er een nieuw deel in de reeks aangekondigd, Legacy of Kain: Ascendance. Het gaat om een snelle, tweedimensionale actie-platform in twee dimensies die draait om vloeiende gevechten en verticale verkenning. De game komt op 31 maart uit op moderne platforms.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Marvel Tokon: Fighting Souls komt op 6 augustus uit

Tijdens de State of Play werd er een nieuwe trailer getoond van Marvel Tokon: Fighting Souls. Daarbij stonden de X-Men centraal. Ook werd aangekondigd dat de game op 6 augustus verschijnt.

Marvel Tokon werd al enige tijd geleden aangekondigd en is een fighter gesitueerd in het Marvel-universum. De game laat spelers dan ook met helden en slechteriken uit de Marvel-stal knokken. De gameplay bestaat daarbij uit 4v4-taggevechten. Vooral de graphics vallen daarbij op, met een grafische stijl die veel wegheeft van Japanse games. De game wordt ontwikkeld door Arc System Works, bekend van Guilty Gear en Blazblue. Marvel Tokon komt naar PlayStation 5 en pc.

Watch on YouTube

En verder...

Er werden nog veel meer trailers getoond en games aangekondigd tijdens de State of Play. Hieronder kun je ze bekijken.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
▼ Volgende artikel
God of War: Sons of Sparta nu uit, God of War Trilogy Remake in ontwikkeling
Huis

God of War: Sons of Sparta nu uit, God of War Trilogy Remake in ontwikkeling

Tijdens de State of Play vannacht kondigde Sony twee nieuwe God of War-projecten aan: een remake van de eerste drie God of War-games, en de 2D-actiegame God of War: Sons of Sparta. Die laatste game wordt vandaag meteen uitgebracht.

Om met God of War: Sons of Sparta te beginnen: dit betreft een tweedimensionale actie-platformer die zich in de jeugd van Kratos - het hoofdpersonage uit de God of War-reeks - afspeelt. Het gaat om de tijd voordat Kratos de 'God of War' werd, waarbij hij trainde bij de Spartan Agoge met zijn broer Deimos.

Het duo moet vele obstakels en bedreigingen overwinnen en hun volledige training ten volste benutten. Daarbij heeft het spel een retro-achtig, pixelig uiterlijk. God of War: Sons of Sparta is ontwikkeld door Mega Cat Studios in samenwerking met Santa Monica Studio. De game is nu uit voor PlayStation 5.

Er werd ook een remake van de God of War-trilogie aangekondigd. God of War Trilogy Remake zal de eerste drie God of War-games in een nieuw jasje steken. Er werden nog geen beelden getoond, en de ontwikkeling bevindt zich nog in een vroeg stadium.

Over beide projecten gingen al geruime tijd geruchten, en het blijkt nu dat die geruchten klopten. God of War staat sowieso in de spotlight de komende tijd: Amazon werkt aan een televisieserie gebaseerd op God of War (2018) en vervolg God of War Rangarök.

Watch on YouTube
Watch on YouTube