ID.nl logo
Zekerheid & gemak

Nieuwe build Snow Leopard naar ontwikkelaars

Apple heeft build 10A286 van Snow Leopard beschikbaar gesteld voor externe ontwikkelaars. Dit zegt de website World of Apple. Volgens de website World of Apple zit in de build een nieuwe versie van QuickTime, versie 4 van Safarien een nieuwe, op Cocoa-gebaseerde Finder. Interessant is dat Apple ontwikkelaars aanraadt om vooral met de 64-bit versie te experimenteren. Apple wil op termijn de switch maken van 32-bit naar 64-bit.Bekende problemenmetbuild 10A286:

* Remote Installs over Airport may cause panics (A workaround is to install via Ethernet or DVD.)* Booting from the install DVD can take a long time* Some settings are not migrated from the previous system when upgrading, including file sharing, sharing name and energy saver settings.* Finder issues: Icon previews will not appear on the Desktop, selecting Clean Up does not change icon placement on the Desktop. Sometimes the Finder and Desktop will stop responding to input. A workaround is to restart Finder.* iTunes will sometimes lock up when an iPhone is connected. A workaround is to rename or delete ~/Library/Lockdown)* Microsoft Office 2004 applications can hang when using the File->Open menu. A workaround is to open the file by opening it in Finder.)* On newer MacBook Pros, the screen's backlight will not come on when booting into the installer if the brightness is set below 6.* Hibernation is not working on machines with Nvidia graphics cards and will result in a frozen machine.* The Time Machine UI cannot be activated in Finder and Mail in some cases.* The linker creates a bad image when the minimum OS target is set to Mac OS X 10.5 and weak external symbols are used. (A workaround is to set Mac OS X 10.4 or 10.6 as the minimum OS target.)* Xcode often crashes when navigating in documentation using the navigation buttons.* We do not recommended installing this seed on the Nehalem Mac Pros.

▼ Volgende artikel
Deze Virtual Boy-games komen via Nintendo Switch Online beschikbaar
Huis

Deze Virtual Boy-games komen via Nintendo Switch Online beschikbaar

Nintendo heeft de Virtual Boy-games aangekondigd die Nintendo Switch Online-leden vanaf 17 februari kunnen spelen.

Vorig jaar kondigde Nintendo aan dat het Virtual Boy-spellen naar de klassieke Nintendo Switch Online-games-line-up ging brengen. Daar zijn echter wel een accessoire en een Nintendo Switch Online- en het Uitbreidingspakket-abonnement voor nodig.

De beschikbare games

Zoals in onderstaande video te zien is, komen de volgende spellen beschikbaar om te spelen op 17 februari:

  • 3-D Tetris

  • Galactic Pinball

  • Golf

  • The Mansion of Innsmouth

  • Red Alarm

  • Teleroboxer

  • Virtual Boy Wario Land

De volgende spellen zullen ergens later worden toegevoegd:

  • D-Hopper (nooit eerder uitgekomen)

  • Mario Clash

  • Mario’s Tennis

  • Jack Bros.

  • Space Invaders Virtual Collection

  • Vertical Force

  • Virtual Bowling

  • V-Tetris

  • Zero Racers (nooit eerder uitgekomen)

Watch on YouTube

Dit heb je nodig

Naast een Nintendo Switch- of Nintendo Switch 2-console en een abonnement op Nintendo Switch Online en het Uitbreidingspakket, is er dus ook een fysieke replica van de Virtual Boy nodig om deze specifieke games te kunnen spelen. De replica via de Nintendo Store gekocht worden voor 79,99 euro, al is er ook een kartonnen versie van 19,99 euro beschikbaar.

Over Nintendo Switch Online

Switch- en Switch 2-gamers kunnen een abonnement op Nintendo Switch Online afsluiten. Hiermee krijgt men onder andere toegang tot diverse dlc, speciale acties, online gaming en verschillende apps waarop klassieke games gespeeld kunnen worden. Zo zijn er apps voor NES-, SNES- en Game Boy-games. Voor sommige klassieke gameplatforms, zoals GameCube, Nintendo 64 en dus ook Virtual Boy, is een extra abonnement daarbovenop nodig.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.

▼ Volgende artikel
Meta test betaalde abonnementen voor WhatsApp, Facebook en Instagram
© ER | ID.nl
Huis

Meta test betaalde abonnementen voor WhatsApp, Facebook en Instagram

Meta gaat tests uitvoeren met betaalde abonnementen voor WhatsApp, Facebook en Instagram, zo heeft het bedrijf laten weten.

Dat liet Meta weten aan TechCrunch. In ruil voor betaalde abonnementen op bovengenoemde apps krijgen mensen toegang tot extra functies, al zijn die nog niet uit de doeken gedaan. De reguliere versies van de platforms moeten wel gratis beschikbaar blijven.

De precieze opties die mensen die betalen voor WhatsApp, Facebook of Instagram krijgen is niet bekend, maar Meta heeft het over "speciale features en meer controle over hoe men deelt en connecties maakt".

Manus en Vibes

Eén van de dingen die mogelijk onder de abonnementen gaan vallen, is Manus, een AI-agent die pas is aangeschaft door Meta voor ongeveer 2 miljard dollar. Manus moet geïntegreerd worden in Meta-producten, maar ook los beschikbaar komen. Op Instagram wordt er naar verluidt al gewerkt aan een shortcut naar de AI-tool.

Meta wil de abonnementen ook voor andere AI-features testen, zoals het genereren van videocontent in Vibes. Deze AI-videotool is nu nog gratis beschikbaar, maar het is de bedoeling dat extra opties via een abonnement beschikbaar komen.

Op Instagram zou een abonnement gebruikelijks wellicht de mogelijkheid kunnen geven om mensen die men volgt te bekijken die niet terug volgen. Ook zou het mogelijk een optie worden om een Story te bekijken zonder dat de persoon die het heeft geplaatst ziet dat deze door de persoon in kwestie is bekeken.

Meta wil de komende maanden de abonnementen testen, en niets is nog zeker - ook niet eventuele prijzen voor abonnementen. Duidelijk is in ieder geval dat het bedrijf hiermee gaat experimenteren.

Nieuw op ID: het complete plaatje

Misschien valt het je op dat er vanaf nu ook berichten over games, films en series op onze site verschijnen. Dat is een bewuste stap. Wij geloven dat technologie niet stopt bij hardware; het gaat uiteindelijk om wat je ermee beleeft. Daarom combineren we onze expertise in tech nu met het laatste nieuws over entertainment. Dat doen we met de gezichten die mensen kennen van Power Unlimited, dé experts op het gebied van gaming en streaming. Zo helpen we je niet alleen aan de beste tv, smartphone of laptop, maar vertellen we je ook direct wat je erop moet kijken of spelen. Je vindt hier dus voortaan de ideale mix van hardware én content.