Microsoft wijzigt het uiterlijk van de bekende Windows vlag voor de volgende versie van het besturingssysteem. Voor Windows 8 wordt het kleurrijke logo vervangen door een 2-dimensionale uitvoering in Metro-stijl.

De venster zijn daarbij vervangen door platte tegels, zoals dat ook al het geval is bij de bedieningstegels van de Metro-interface. De afbeelding lekte al eerder uit via de Chinese Site cnBeta. Website The Verge heeft het ontwerp het nieuwe logo weten te verifieren.

Het versimpelde logo zal op diverse plaatsen in de gebruikersinterface toegepast worden. Of het alle Windows-logo’s gaat vervangen is nog niet bekend.

Deel dit artikel
Reageer op dit artikel
Voeg toe aan favorieten
ID.nl logo

ID.nl, onderdeel van Reshift BV, is in 2022 gestart en uitgegroeid tot de meest toonaangevende en complete consumentensite van Nederland. Het doel van ID.nl is om de consument te helpen met alle technologie die hoort bij het dagelijks leven: van smart-health-meters tot e-bikes, van warmtepompen tot zonnepanelen - en alles daar tussenin!

Duidelijk, betrouwbaar en onafhankelijk: ID.nl maakt moeilijke dingen makkelijk.

Contact

ID.nl

Nijverheidsweg 18

2031 CP Haarlem

info@id.nl

Telefoon: 023-5430000